Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PREZES Nowogrodziec

~Ford niezalogowany
23 marca 2015r. o 19:56
Witam serdecznie.

Poszukuję osób naciągniętych/okradzionych/oszukanych przez firmę PREZES w Nowogrodźcu, która zwinęła swój interes i ślad po niej zaginął, a dokładniej prez niejakiego Grzegorza Sz. Czy ktoś z Was miał problem z tym Panem? Spartolił mi i znajomym robote z autami i wyciął katalizator. Toczę jedno postepowanie wobec tego pana ale jak narazie bezskutecznie.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damnn niezalogowany
23 marca 2015r. o 23:15
NIE POLECAM TEGO PANA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tatra niezalogowany
24 marca 2015r. o 9:00
Hahaha u niego to norma! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adi niezalogowany
24 marca 2015r. o 10:16
Ja jestem z niego zadowolony. Jeżeli masz problem ma ten sam nr telefonu wiec zadzwoń a nie oczerniasz kogoś na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
24 marca 2015r. o 10:20
Z tego co wiem to się nie ulotnil tylko musiał zamknąć firme bo na jego miejscu budują coś. Dokładnie dzwoń do niego a nie smiecisz. Jeżeli masz auto jak login to wiadomo ford g.... hahaha:-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
24 marca 2015r. o 10:27
Z TEGO CO WIEM MUSIAL ZAMKNĄĆ FIRMĘ BO COS NA JEGO MIEJSCU BUDUJĄ. DOKŁADNIE DZWON A NIE ŚMIECI RZUCASZ. JEZELI MASZ AUTO TAKIE JAK LOGIN TO SAMO ZA SIEBIE MÓWI FORT G.... WORT HEHEHE :P Dobry majster
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajomy niezalogowany
24 marca 2015r. o 10:29
Znam go bardzo dobrze i z tego co wiem żadnego postępowania nie ma. Głupoty piszesz człowieku. Pewnie teraz nie ma kto ci robić tego zloma. Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 marca 2015r. o 10:31
nikogo nigdy nie okradł ,uczciwie naprawiał ,sam u niego serwisowałem auta,drugiej takiej firmy nigdy już nie będzie uczciwość i praca,te oszczerstwa wyżej to pomówienia,znam sprawę ,klient nie chce zapłacić,to oczernia ,ja bym na twoim miejscu przeprosił prezesa i nie oczerniał :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima