Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy polska powinna przyjąć Euro?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 11:22
Słuchaj , szafować słowami , to mi się nie chce. Rzuć mi jakimiś konkretami , dla których Polska powinna przyjąć euro. Zwyzywać od i.diotów , to ja potrafię. O zdrowym rozsądku też nie musisz mi mówić.

No jaki qurwa interes będzie miał Kowalski z zamiany złotówki na euro ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 11:31
jak widzę koszyczki ''poświęcone'' a i sumienia czyste po spowiedzi więc ...alleluja ;)
można ''grzeszyć'' bo następna spowiedź za rok a ''szanuj bliźniego jak....''to zwykły kolejny ,wytarty jak stare jeansy slogan... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 11:40
No coś Ty Papugo :D Ostatni raz byłem u spowiedzi ... Ojcze Duchowny... jakieś trzydzieści lat temu :D Właśnie zastanawiam się nad apostazją , jako , że byłem ochrzczony ... ale dzieci już nie chrzciłem , to pewnie dlatego mają trochę oleju w głowie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty-leming niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 12:49
Lemingi glosujace na peło przytakną na euro, a potem nie bedzie ich na nic stac, bo drozyzna kosmiczna

STOP Euro, tylko Duda na prezydenta !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:21
Chciałbym aby Polska przyjęła euro.
Goj polski euro przyjmie ale w dalszym ciągu będzie uważał że Polska jest niepodległa.
Po jednej stronie mózgu ma UE a po drugiej niepodległość. U niego te dwa obszary w ogóle nie są połączone i nie wyciąga wniosków.
To jak z tym jajeczkiem w koszyczku - człowiek w jednej pułkuli ma XXI wiek a w drugiej jajko, kropielnice i batmana.
Na co dzień taki stara się aby ludzie go nie wyśmiewali a dzisiaj wziął koszyczek z falbanami, wiechciem, barankiem i jajkiem i wygląda jak ostatni imbe cyl.
Taki właśnie jest Polak - uwielbia skrajności i przez to nie jest szanowany w świecie nowoczesnym ani w tym konserwatywnym, zwanym światem zacofanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2015r. o 13:39
No dobrze Stefan :D Jestem Polakiem i Zacofanym Moherem ... jak również kosmopolitą, ale z tym koszyczkiem ... to już się nie wygłupiałem :D To zostawiam Kobietom :*
Siedzę sobie i zastanawiam się , czy ktoś potrafi podać racjonalne motywy , dlaczego Kowalski ma się posługiwać łełrasem , a nie złotówką ?

Czy jest na sali jaki mondry , albo mondra ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:40
Półkula oczywiście, a nie pułkula :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2015r. o 13:47
Euro? W Polsce? Haha. Ten kraj i tak słabo stoi, jak wejdzie Euro to na dłuższą metę będzie bez znaczenia - wszyscy wtedy stąd wyjadą za Tuskiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.