Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwiazdy 21. Bolesławieckiego Święta Ceramiki
~r55 niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 17:04
~Wojtas napisał(a): własnie szkoda ze nie zapraszaja disco polo, we lwówku jest co roku i zbawa przednia niema wolnego miesca tyle ludzi sie bawi, a nie jak W Bc pozapraszaja jakieś smenty ani to smiać sie ani płakać a jeżeli ktoś ocenia mój poziom intelektualny na podstawie typu muzyki jaki słucham to świadczy tylko o tym kimś:)

Można poziom intelektualny ocenić w oparciu o sprawdzenie poprawności gramatycznej i ortograficznej Twojego postu. Chyba jednak disco polo Ci nie służy. Przepraszam za złośliwość, ale coś za dużo błędów mają w swoich postach zwolennicy tej muzyki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 17:56
~Lala napisał(a): co roku to coraz większa kicha, kto wybiera te zespoły? w Węglińcu, Lwówku co roku to lepsze... I nie gadajcie, że disco polo to kicha, dziwne, że jak przyjdzie co do czego to każdy zna tekst i każdy się przy tym bawi... A co na wesele też nie pójdziesz, bo tam disco polo leci? eh... ja na przykład nie zamierzam słuchać zespołu którego słuchają dzieci pseudo punki ;) w Lwówku będzie Weekend, Ania Wyszkoni i tam się wybiorę! ich piosenki zna każdy i mały i duży i średni "ludź" :) mogę się założyć, że nie raz słuchałeś/aś i śpiewałeś/aś "ona tańczy dla mnie" tylko wstydzisz się przyznać do tego ;)) a nie ma czego, bo ważne, żeby było coś co wszyscy znają i przy czym dobrze się bawią ;) disco-polo muzyka dla prostaków? nie sądze! ;) liczy się dobra zabawa o! ;)


Żal czytać. Nie znoszę jak ludzie wmawaiaja ze wszyscy lubią disco polo bo każdy zna tekst - JA SIE PYTAM JAKI TEKST???!! '...I tańczy Dla mnie' to raptem jedno zdanie! - zawsze gdzieś o uszy sie obije i tylko ... by tekstu nie zapamiętał. Co do wesel to po pierwsze NIE NA KAŻDYM WESELU. Na moim disco polo nie było i proszę mi wierzyć ze ludzie sie swietnie bawili. Nie leżeli pijani pod stołem. Muzyka disco polo jest niezwykle prymitywna i albo trzeba sie porządnie upić (co akurat mi nie pomaga) albo po prostu mieć tak prymitywny gust. Proszę nie wciskać kawałków w stylu ze sie ocenia ludzi po typie muzyki jakiej słuchają i to nie fair - a czym niby określa sie człowiek jak nie tym co czyta, co ogłada czego SŁUCHA i w jakim towarzystwie sie obraca. Czy ktoś widuje mądrych i wykształconych ludzi rzucających race na stadionach z kibolami?? Nie - bo ich to nie interesuje. Podobnie ludzie o jakimś choć delikatnym dobrym smaku po przesłuchaniu 3 kawałków disco polo maja dość. Bo to jest żenujące po prostu! Najniższa klasa muzyki. Zawsze przewija sie ta sama tematyka i ta koszmarna elektronicznie generowana muzyka o tępym najprostszym rytmie 😖😖😖 koszmar. Nie ma w tym życia. Nie ma prawdziwej perkusji nie słychać gitary tylko puste 3 te same rytmy przez cały kawałek odgrywane z syntezatora. Straszne. Gdyby takie 'gwiazdy' przyjechały to naprawdę było by żal.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 17:58
dobra pogoda, piwko :-D i jakoś to będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misiak niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 18:11
zgadzam się :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 18:18
~r55 napisał(a): Całe szczęście, że nie zapraszają disco polo. To nie jest prosta muzyka, ale prostacka. To, że tyle osób tego słucha, świadczy o bardzo niskim poziomie kulturalnym i edukacyjnym naszego społeczeństwa. I takie prostactwo potem jest wszędzie - w polityce, na drogach, w telewizji. Itd.
Jak zaproszą disco polo, to czas wyjeżdżać stąd.
jasne! Tylko ze jak jak jest np sylwester w plenerze to jak leca hity Piersi, Kukiza, Perfect to wszyscy stoja a bawic zaczynaja sie przy muzyce disco polo:-) a poza tym Piersi nie tak dawno byli w Boleslawcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 18:23
i mam nadzieję że ''piersi '' i ostatni :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 18:31
Kukiz nie śpiewa już w Piersiach. Bednarek daje spoko koncerty
jednak to on powinien dawać support Farben Lehre!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 18:35
~ napisał(a):
~r55 napisał(a): Całe szczęście, że nie zapraszają disco polo. To nie jest prosta muzyka, ale prostacka. To, że tyle osób tego słucha, świadczy o bardzo niskim poziomie kulturalnym i edukacyjnym naszego społeczeństwa. I takie prostactwo potem jest wszędzie - w polityce, na drogach, w telewizji. Itd.
Jak zaproszą disco polo, to czas wyjeżdżać stąd.
jasne! Tylko ze jak jak jest np sylwester w plenerze to jak leca hity Piersi, Kukiza, Perfect to wszyscy stoja a bawic zaczynaja sie przy muzyce disco polo:-) a poza tym Piersi nie tak dawno byli w Boleslawcu.

Bo fani muzyki DP nie rozumieją jednej podstawowej rzeczy - że muzyki również się SŁUCHA - nie tylko bezmyślnie w jej takt podryguje - można też do niej tańczyć - ale tutaj znów sprostowanie - żaden przyzwoity taniec nie uda się przy muzyce DP - więc pozostaje tylko podrygiwanie w jej prosty i nieskomplikowany rytm. Tak - do tego DP się zdecydowanie nadaje. Są ludzie, którzy odczuwają przyjemność słuchając muzyki i nie muszą do niej zaraz tańczyć - jak chce sobie potańczyć to idę na dyskotekę - jak idę na koncert to zasadniczo idę POSŁUCHAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza