Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problem z erekcją

~maciek niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 9:58
komen napisał(a): Stresu trochę mam w ostatnim czasie. To przyznaję ale dostałem awans na inne stanowisko i w najbliższym czasie raczej nic się nie zmieni ( taka praca...)/

Zastanawiałem się nad silndenafilem ale z tego co wiem to jest chyba na receptę a jednka chciałbym uniknąć wizyty u lekarza.
Badania również sobie robiłem w ramach badań pracowniczych i wszystko jest obecnie ok.
Partnerka jest świetna, nie jest kłodą.

MOże są jakieś ziołowe środki?


Jest ich sporo na rynku. Na pewno nie kupuj niczego od nieznajomych sprzdawców na allegro bo to nie będzie skuteczne. Ani nie zamawiaj z zagranicy bo też się takie reklamują.

Obecnie całkowicie bezpieczym środkiem jest Goman. Ziołowe składniki .Może nie jest taki tani ale wystarczy zaledwie jedna tabletka i praktycznie jest po problemie.

Jeszcze polecany jest Permen ale Goman daje moim zdaniem znacznie lepsze efekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary człowiek i może. niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 10:12
Czyżby nastało pokolenie totalnych impotentów wśród młodych mężczyzn, skoro powszechnie już korzystają ze wspomagaczy? Teraz to już tylko in vitro uratować może ród ludzki bo impotencja jest zdaje się w ofensywie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redford niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:13
~Stary człowiek i może. napisał(a): Czyżby nastało pokolenie totalnych impotentów wśród młodych mężczyzn, skoro powszechnie już korzystają ze wspomagaczy? Teraz to już tylko in vitro uratować może ród ludzki bo impotencja jest zdaje się w ofensywie.


Rocco...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 kwietnia 2015r. o 18:37
~Stary człowiek i może. napisał(a): Czyżby nastało pokolenie totalnych impotentów wśród młodych mężczyzn, skoro powszechnie już korzystają ze wspomagaczy? Teraz to już tylko in vitro uratować może ród ludzki bo impotencja jest zdaje się w ofensywie.


Może kwestia wieku Stary :) Kiedy byłem o jakieś trzydzieści lat młodszy , to bałem się impotencji. Wydaje mi się , że przyczyną jest brak odpowiedniej Kobiety i strach . Podobnie , jak przyczyną stresu jest brak Miłości. Ale ... miejmy nadzieję , że jest na sali jaki dochtór , co by mógł skorygować słowa Panny:)

Jednego jestem pewien , biorąc pod uwagę moje doświadczenie i wiedzę ... żadnych suplementów Panowie ... tylko One :)


Dopisane 15.04.2015r. o godz. 18:37:

O przepraszam , źle zabrzmiało ... tylko Ona jest lekarstwem , dla każdego z nas :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:51
....ja znalazlem sposob na problemy z erekcja....jak mi sie zachciewa mysle o tes iowej i przechodzi mi ochota na figo-fago.....PROBLEM ZAZEGNANY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:55
*tesciowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronkiMaczaj go w occie z doda niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 18:58
Maczaj go w occie z dodatkiem sposzkowanego cynamonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
15 kwietnia 2015r. o 19:01
...tylko prosze nie uzywaj specifikow reklamowanych w Tv.......polecam BROM w duzych ilosciach....:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza