Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie w sprawie zawalenia muru
~Anonim niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 21:12
Jak trwoga to do Boga ,jak tak to Marszałek be,ale pieniążki nie śmierdzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 21:32
Zabytek zabytkiem, ale od tygodnia zamknięta jest droga wojewódzka 357 biegnąca przy klasztorze. Ruch samochodowy z i do Nowogrodźca w kierunku Zebrzydowej jest mocno utrudniony, objazdy niewygodne, wąskie, nie sposób minąć się z ciężarowką - jest źle. Chciałbym wiedzieć, kiedy droga 357 będzie znowu przejezdna. Słyszałem, że przy zwalonym murze bedą teraz grzebać archeolodzy - czy to znaczy, że na otwarcie ruchu w tym miejscu poczekamy długo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:37
700 tys za 15metrów muru? Ja go odbuduje za 100, tylko kto mnie dopuści do roboty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:41
~ napisał(a): 700 tys za 15metrów muru? Ja go odbuduje za 100, tylko kto mnie dopuści do roboty?


tez mnie zastanawia kto wycenia na tak duza kwote polozenie paru kamieni na sobie i zalanie je cementem czy innym wiazacym materialem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2015r. o 22:46
"W zakres wydatków wchodzi kosztowna dokumentacja projektowa" czyli przede wszystkim trzeba napaść urzędasów, a potem 2 tony cementu i po robocie. 650 tys za projekt i 50 tys za robotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 kwietnia 2015r. o 23:22
Mała dziewczynka czeka na operację, która kosztuje 1,5 mln zł. To prawie połowa wymaganej kwoty. Lepiej wyłożyć nie swoje pieniądze na stertę kamieni. Jebać urzędników.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 kwietnia 2015r. o 5:30
zburzyć go do końca i bedzie po problemie !! 700tys !! drodzy ci projektanci :> ..,pieprzona biurokracja !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
17 kwietnia 2015r. o 6:30
W piz....u to rozebrać. Co to za atrakcja skoro i tak jej nie można zwiedzać. Wiszą tablice że grozi zawaleniem. Przekazać to kościołowi jak jest to jest były klasztor.
A tak na marginesie to za 7 stów można ładny domek postawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza