Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

klimatyzacja uzupełnianie czynnika i odgrzybianie w Bolesławcu

~gość niezalogowany
26 maja 2015r. o 10:07
Tylko nie na Gałczyńskiego koło Itallian Pizza. Właściciel pięknie kroi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mietek niezalogowany
26 maja 2015r. o 22:06
~:) napisał(a): Gdzie w Nowogrodzcu on ma warsztat?jaka ulica?

Podaje nr.tel 888-682-672 trzeba dzwonić bo koleś koleś często na wyjazdach i umawia na godz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 8:04
Nie polecam na Gałczyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K. niezalogowany
22 lipca 2015r. o 12:31
Poszukuję namiaru na Pana z Tomaszowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~*99* niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:14
Również nie polecam. Miałem problem ze sprezarka to mi zaśpiewał 1600zl i na jutro miała być gotowa, stwierdził że jest tam duży problem i dużo roboty z tym będzie. Pojechałem do kruszyna zaplacilem 450zl za naprawę i chodzi już 3 lata i zero problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:17
alter napisał(a):
bartek23 napisał(a): Korzystałem z usług również pana z Kruszyna. W obu przypadkach byłem zadowolony.


Ja też z serwisu klimy w Kruszynie. To chyba na ul. Szmaragdowej.
Syn przejął warsztat od ojca, wydaje się solidna firma.

Sprawdza szczelność, nabija i odgrzybia. Moja trzyma już ponad 3 lata i działa bez zarzutu :)

Taka solidna w tym Kruszynie że po nabiciu dojechałem do domu i 120zł poszło się pi......ć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:17
~*99* napisał(a): Również nie polecam. Miałem problem ze sprezarka to mi zaśpiewał 1600zl i na jutro miała być gotowa, stwierdził że jest tam duży problem i dużo roboty z tym będzie. Pojechałem do kruszyna zaplacilem 450zl za naprawę i chodzi już 3 lata i zero problemów.


Miałem na myśli Pana obok Italia pizza na Gałczyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szofer niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:59
Ten z Kruszyna to ma narzędzia przedwojenne! Łoi na kasę, a dostał ktoś tam PARAGON??? Coś tam wlał(wpuścił) sam nie wie ile. ODRADZAM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza