Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

klimatyzacja uzupełnianie czynnika i odgrzybianie w Bolesławcu

~marta niezalogowany
19 kwietnia 2015r. o 23:23
Witam gdzie w Bolesławcu robią sprawnie i niedrogo takie rzeczy? Czekam na info. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Migotka niezalogowany
23 maja 2015r. o 8:08
Gdzie najlepiej nabic klime?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC niezalogowany
23 maja 2015r. o 10:06
fachowców którzy potrafią tylko nabić klimę jest wielu ale fachowców od układu klimy oraz diagnozie jej niedziałania jest mało -- jak ktoś zna to czekam na info :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
23 maja 2015r. o 10:24
Ostatnio wymieniłem sprężarkę u JORYCA w tym odziale koło wiaduktu. Później nabili klimę odgrzybili. Korzystałem z usług również pana z Kruszyna. W obu przypadkach byłem zadowolony.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
23 maja 2015r. o 16:25
Ja napełniałem klime na Gałczyńskiego w Net C.S. Jestem zadowolony i jeżdżę tam co roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mietek niezalogowany
25 maja 2015r. o 10:13
W Nowogrodźcu jest koleś co zajmuje się tylko klimą samochodową w sprzęcie budowlanym i rolniczym.Obsługuje największych fermerów i właścicieli sprzętu budowlanego w okolicy.Nie nabija dziurawych i ma porządny sprzęt do wykrywania nieszczelności i dezynfekcji W B-c w 3 warsztatach nie mogli znaleźć przyczyny ubytku czynnika a On 10 min.i jest przyczyna,naprawił porządnie a nie jak inni nabiją 150złpo tyg.pusto i dalej 150zł.Stację do klimy ma co drugi warsztat i na tym temat się zamyka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 maja 2015r. o 11:07
bartek23 napisał(a): Korzystałem z usług również pana z Kruszyna. W obu przypadkach byłem zadowolony.


Ja też z serwisu klimy w Kruszynie. To chyba na ul. Szmaragdowej.
Syn przejął warsztat od ojca, wydaje się solidna firma.

Sprawdza szczelność, nabija i odgrzybia. Moja trzyma już ponad 3 lata i działa bez zarzutu :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 maja 2015r. o 14:32
Gdzie w Nowogrodzcu on ma warsztat?jaka ulica?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza