Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

klimatyzacja uzupełnianie czynnika i odgrzybianie w Bolesławcu

~Magil540 niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 18:08
Polecam Gościa na Gałczyńskiego 27 koło myjni samochodowej
Zna się na Rzeczy, paragon faktura nie ma problemu, nabijanie. Odgrzybianie diagnostyka i naprawa młody ale zna się na temacie i nie drogi.
POLECAM!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 20:36
~szofer napisał(a): Ten z Kruszyna to ma narzędzia przedwojenne! Łoi na kasę, a dostał ktoś tam PARAGON??? Coś tam wlał(wpuścił) sam nie wie ile. ODRADZAM!!!


otóż drogi kolego ma większe pojęcie od ciebie co tam wlał i nawet ile wlał...bez pomocy wyświetlacza, który ma każdy warsztat w bc , tylko nie potrafi naprawić klimy....a ten gość ma pojęcie, fakt może się wydawać ze jest cwany, arogancki i wogóle, ale uwież mi zna sie na klimach i urządzeniach chłodniczych :)

nie mając komputera z wyswietlaczem i programu jaki model auta miesci w sobie czynnika....jesteś w stanie nabić klimę ??? on tak robi a sposób jest bardzo prosty :)
zastanów się dlaczego jak odkręcisz koreczek od napełniania klimy....odziwo czynnik nie ucieka??? teraz masz zagadke :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 23:48
ja w net koło italian robie klime od zawsze w swoim aucie i jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIEDOSZŁY KLIENT niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 7:44
A ja byłem w Kruszynie,człowiek może i się zna,ale taki nieuprzejmy,ma się za wielkiego "fachurę',że odjechałem i nigdy więcej tam nic nie będę naprawiał.Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 12:39
Nieuprzejmy to tatuś synek spoko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2015r. o 19:46
~ napisał(a):
~e36 napisał(a): w Tomaszowie ktos był? Jak tam cenowo?

Czy ktoś ma numer telefonu do gościa od klimy z Tomaszowa?

Ja byłam i numer mam i polecam ;) 728 528 892
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 9:21
połowa tu piszących klimy nie ma i mieć nie będzie,a druga połowa ma klimy lecz bez czynnika chłodzącego i nigdy go nie nabiją bo te klimy są uszkodzone lub brak pln,a ci normalni co to klimy sprawne mają to przy piwku o klimach tylko rozmawiają.jak masz normalny japoński samochód to do serwisów od klimy jeżdzić nie musisz bo tam klimy się nie psują,jak to ma miejsce w niemieckim szmelcu. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 11:09
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~e36 napisał(a): w Tomaszowie ktos był? Jak tam cenowo?

Czy ktoś ma numer telefonu do gościa od klimy z Tomaszowa?

Ja byłam i numer mam i polecam ;) 728 528 892

Dziękuję za odzew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza