Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

klimatyzacja uzupełnianie czynnika i odgrzybianie w Bolesławcu

3145
#hemi nieaktywny
9 sierpnia 2015r. o 13:29
Net na Gałczyńskiego, odpowiednia obsługa,sprzęt , jest paragon .Czego chcieć więcej ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Julek niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 16:08
A co sądzicie o warsztacie na Brzozowej pan Gr.........i też nabija klimatyzacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polecam Joryc. niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 19:54
Ja byłem tam za Wiaduktem JORYC firma się nazywa. Szybko, sprawnie, bezproblemowo zrobili. Paragon dostałem, wodę zimną smakową także bo było gorąco :) Polecam !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:57
Haha, zero fachowości, maszyna mówi, że układ sprawny - to sprawny.
Wyjeżdżasz i po kilku dniach masz zero czynnika.
Totalny brak wiedzy, ile oleju/ czynnika do danego auta wchodzi, brak katalogów na firmie. Nawet nie wiedzieli, gdzie mam osuszacz klimy w swoim pojeździe.

Cena też nie jest jakaś atrakcyjna. Nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łuki niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:59
Powyższa wypowiedzo fachowości tyczy się NET CS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niemen niezalogowany
23 listopada 2016r. o 21:32
To już trzeci raz, kiedy zawiodłem się na firmie Joryc, stąd ten wpis.

Pierwsza sytuacja: nie mogłem się dodzwonić, na miejscu również nie mogłem załatwić serwisu, bo grafik zajęty na wiele dni, a nawet kazano wrócić w kolejnym tygodniu, bodajże. Klient przy takim traktowaniu może się poczuć jak niechciany. Może rzeczywiście ta firma nie potrzebuje klientów. Koła próbowano mi sprzedać niezgodnie ze specyfikacją samochodu, dobrze, że są w Bolesławcu jeszcze inne firmy.

Druga sytuacja: żona w ciąży, umówiona na konkretny dzień i godzinę. Kazano jej czekać godzinę na serwis klimatyzacji. Po przyjęciu auta na serwis po kolejnej godzinie serwis stwierdza, że nie jest w stanie podłączyć się pod klimatyzację (normalne auto - Ford Mondeo!) - brak końcówek! Żadnych przeprosin, żona wściekła. Serwis wykonaliśmy tam, gdzie potraktowano nas tak, jak traktuje klienta dobry zakład - z empatią, zrozumieniem i profesjonalnie serwis wykonany ekspresowo.

Trzecia sytuacja: zmieniałem w tej firmie koła z zimowych na letnie, wiosną tego roku. W workach wrzuciłem je do garażu. W zeszłym tygodniu zapakowałem zimowe do auta i wyruszyłem na wymianę na zimowe. Okazało się, że brakuje kołpaka. Ewidentnie ktoś nie założył kołpaka na czwarte koło przy wymianie na letnie, spakował je do bagażnika, a ja - nie sprawdzając - wrzuciłem koła do garażu, ufając, że nikt mnie nie "zrobił na kołpak". Firma nie chciała pomóc, odnaleźć kołpaka, zaproponować bezpłatnego serwisu - słowem: nic. Wyszedłem na oszusta "na kołpak", będąc potraktowany podrzędnie. Kazali sprawdzać za każdym razem przy odbiorze, jak by sugerowali, że nie można im ufać. OK - nie będę!

To była ostatnia wizyta w tym serwisie. Moim zdaniem, pracownikom brakuje ogłady, zrozumienia punktu widzenia klienta i profesjonalizmu. Proponuje, Panie Joryc, wysłać ekipę na szkolenie z obsługi klienta, jeśli chce Pan pozostać "na topie" w tym mieście. W przeciwnym razie, takich jak ja - niezadowolonych klientów - będzie co raz więcej, a Pan zacznie odnotowywać spadki w sprzedaży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2856
#szwarc nieaktywny
13 marca 2017r. o 20:31
Dobra, ja więc może odkopię temat - ostatnie posty dawne, więc może się coś pozmieniało.

Szukam fachowca do naprawy klimatyzacji SEAT ALHAMBRA (tył klimatyzacji zaślepiony).

Rok temu robił mi ją Tomek z Tomaszowa Bolesławieckiego, wybuliłem troszkę kasy, klima podziałała pół roku, dzwonię teraz do Tomka a on na to, że zakończył działalność i już nie naprawi, nie kupuje czynnika itd. - szkoda bo na naprawę powinna być jakaś gwarancja - ale wiadomo jak jest - uprę się - na gwarancję - a gość powie, że i tak coś innego (inna rurka) itd.
Szkoda, bo trochę się zawiodłem, a myślałem, że choć raz natrafiłem na dobrego fachowca - bo takie sprawiał wrażenie - niestety pomyłka.

Szukam, kogoś kto to naprawi a nie po raz kolejny tylko nabije i powie, ze będzie ok, po czym po roku znowu płacić trzeba.

Proszę o namiary na sprawdzonych fachowców.

A i w zeszłym roku dzwoniłem do często polecanego gościa z Kruszyna - strasznie gburowata odpowiedź - "nie mam czasu - nie robię !!" - więc wolałbym kogoś innego ale dobrego.

Szwarc ! I wszystko jasne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Onufry niezalogowany
14 marca 2017r. o 7:15
Ten z Kruszyna nigdy czasu nie ma.. Jak go przypili to wtedy sam bedzie szukał klienta. Ale to juz jego sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza