Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA LIPSK

~klucz-nick niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 13:26
praca super,a kasa 1200e/miesiąc twoja prowizja 100e życie za miesiąc około 300e to za miesiąc pracy na czysto zostaje 3300zł niewiele ,to dla tego nie masz chętnych.1200e to nie jest najniższa krajowa w Niemczech :P 1600netto tj najniższa :P 6560zł ,a ty proponujesz połowę tego :P powodzenia w znależieniu niewolników :P w magazynie pewnie polaczki najcięższą robotę tyrają zamiast sztapli. :P czius :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
23 kwietnia 2015r. o 13:28
~klucz-nick napisał(a): praca super,a kasa 1200e/miesiąc twoja prowizja 100e życie za miesiąc około 300e to za miesiąc pracy na czysto zostaje 3300zł niewiele ,to dla tego nie masz chętnych.1200e to nie jest najniższa krajowa w Niemczech :P 1600netto tj najniższa :P 6560zł ,a ty proponujesz połowę tego :P powodzenia w znależieniu niewolników :P w magazynie pewnie polaczki najcięższą robotę tyrają zamiast sztapli. :P czius :P


widzisz to pracuj dalej na strefie za marne 1500 zlotych od tego odejmij dojazdy i nie marudz wiecej jak Ci jest ciezko!!!
A najlepiej wiedzą Ci,którzy nigdy za granicą nie byli!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 14:31
ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 15:20
a co trzeba robić na magazynie oferta jest skierowana dla wszystkich ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 15:36
za co jest ta opłata 100 euro?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 17:00
~ napisał(a): za co jest ta opłata 100 euro?

Łosiowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 17:37
~ napisał(a): za co jest ta opłata 100 euro?


ta oplata jest nielegalna. zgodnie z polskim prawem posrednik nie moze pobierac pieniedzy od pracownika, ew moze ja pobrac od pracodawcy. radze sie zastanowic tworcy tematu co robi, bo ktos moze poinformowac wladze i urzad skarbowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 17:58
~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


Oferta wcale nie jest zła, nie jest wymagany język plus zakwaterowanie to zle?
Sam wynajmij sobie mieszkanie i zobaczymy czy jest tak łatwo. ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie