Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA LIPSK

~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 18:51
koehl napisał(a): Załatwię pracę dla 6 osób w niemczech w miejscowości Lipsk
Praca dla mężczyzna,bez znajomości języka niemieckiego.
Wyjazd od poniedziałku 27 kwietnia.
Wynagrodzenie około 1200 euro miesięcznie z zakwaterowaniem.
Umowa na czas nieokreślony.
Co drugi wekend zjazd do Polski firmowym samochodem.
Praca jest na magazynie na 2 zmiany
Pobierana jest jednorazowa opłata 100 euro
Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu

+4915218523513
Jezeli pobiera się opłatę z góry,to jest coś nie tak ,jak zarobię to mogę dopiero dać te 100 euro.Jezeli zjazd firmowym autem ,to prosze podać nazwę firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 20:34
nareszcie potencjalni klienci nie dają się nabić w kabzę, ten kohel to rozumiem że posrednik?tylko za mniejszą kasę jak apt wyręczająca pup ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
23 kwietnia 2015r. o 21:03
nikt nikogo nie zmusza do pracy zostalo jedno miejsce,jak komus nie pasuje to niech robi w boleslawcu,albo siedzi na bezrobotnym.
Komentarze prosze zostawic dla siebie,a jak ktos ma jakies pytania odnosnie pracy jest podany telefon i prosze dzwonic.


Dopisane 23.04.2015r. o godz. 21:03:

~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


troche sie gubisz w swoich wypowiedziach,bo wczesnie napisales ze najnisza krajowa to 1600 euro netto na reke,a sam niby pracujesz za 1300 i to z dobra znajomoscia jezyka...
Wiec prosze Cie nie pograzaj sie dalej!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2015r. o 21:12
~ napisał(a): nareszcie potencjalni klienci nie dają się nabić w kabzę, ten kohel to rozumiem że posrednik?tylko za mniejszą kasę jak apt wyręczająca pup ;(


Każdy orze jak może 😊 Przecież nikt nie będzie Wam dawał pracy za frajer. Sami sobie poszukajcie i zobaczymy czy będziecie tacy chętni brać innych za nic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
23 kwietnia 2015r. o 21:56
koehl napisał(a): nikt nikogo nie zmusza do pracy zostalo jedno miejsce,jak komus nie pasuje to niech robi w boleslawcu,albo siedzi na bezrobotnym.
Komentarze prosze zostawic dla siebie,a jak ktos ma jakies pytania odnosnie pracy jest podany telefon i prosze dzwonic.Dopisane 23.04.2015r. o godz. 21:03:
~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


troche sie gubisz w swoich wypowiedziach,bo wczesnie napisales ze najnisza krajowa to 1600 euro netto na reke,a sam niby pracujesz za 1300 i to z dobra znajomoscia jezyka...
Wiec prosze Cie nie pograzaj sie dalej!!!


i wiec rozumiem ze z boleslawca do boleslawca zjezdzasz do domu co wekend,wiec mozna rozumiec ze nocujesz w pracy...
jesli ktos jest zazdrosny i nie ma nic do powiedzenia to lepiej niech sie nie odzywa,bo czasami jedno slowo,moze byc zdradliwe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 13:27
koehl napisał(a): nikt nikogo nie zmusza do pracy zostalo jedno miejsce,jak komus nie pasuje to niech robi w boleslawcu,albo siedzi na bezrobotnym.
Komentarze prosze zostawic dla siebie,a jak ktos ma jakies pytania odnosnie pracy jest podany telefon i prosze dzwonic.Dopisane 23.04.2015r. o godz. 21:03:
~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


troche sie gubisz w swoich wypowiedziach,bo wczesnie napisales ze najnisza krajowa to 1600 euro netto na reke,a sam niby pracujesz za 1300 i to z dobra znajomoscia jezyka...
Wiec prosze Cie nie pograzaj sie dalej!!!
napisałem że jestem zatrudniony w PL czyli nie zarobie w e czytaj ze zrozumieniem przeliczyłem moje zł na e,pracuje jako kierowca już rozumiesz nie wymądrzam się i nie pogrążam już ci napisałem że sam bym podjął tą prace,ale kasy za mało 3300 to nie dla mnie tyle to u kumpla na budowie mogę zarobić tylko się natyrać muszę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BC niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 16:38
~klucz-nick napisał(a):
koehl napisał(a): nikt nikogo nie zmusza do pracy zostalo jedno miejsce,jak komus nie pasuje to niech robi w boleslawcu,albo siedzi na bezrobotnym.
Komentarze prosze zostawic dla siebie,a jak ktos ma jakies pytania odnosnie pracy jest podany telefon i prosze dzwonic.Dopisane 23.04.2015r. o godz. 21:03:
~klucz-nick napisał(a): ja nie pracuje na strefie mam super lekką pracę w PL za 1309 ale euro i co weekend jestem w domu.gdyby ta twoja oferta była na ręke 1300e i lekka robota to sam bym się do ciebie zgłosił jeszcze niemiecki znam komunikatywnie.powodzenia ci życzę w znalezieniu chętnych.


troche sie gubisz w swoich wypowiedziach,bo wczesnie napisales ze najnisza krajowa to 1600 euro netto na reke,a sam niby pracujesz za 1300 i to z dobra znajomoscia jezyka...
Wiec prosze Cie nie pograzaj sie dalej!!!
napisałem że jestem zatrudniony w PL czyli nie zarobie w e czytaj ze zrozumieniem przeliczyłem moje zł na e,pracuje jako kierowca już rozumiesz nie wymądrzam się i nie pogrążam już ci napisałem że sam bym podjął tą prace,ale kasy za mało 3300 to nie dla mnie tyle to u kumpla na budowie mogę zarobić tylko się natyrać muszę powodzenia.


Weź już się gościu nie kompromituj i złóż do swojego dostawcy internetu pismo o odcięcie internetu, bo obserwuje Twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i nadajesz sie tylko do okopania gęby. Typowy, śmierdzący cebulą polak. Jeśli nie masz nic ciekawego, wnoszącego do dyskusji do dodania, to się zamknij i omiń temat szerokim łukiem. Co za chory kraj, chorzy ludzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia osobom, które skuszą się na wyjazd (lepsze 1200 euro niż 1200 zł w Polsce).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2015r. o 18:36
Jest prosta zasada - za załatwienie pracy nigdy się nie płaci. Pomijam już to że jest to przestępstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza