Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Okulista-zaświadczenie do cesarskiego cięcia

13515
#martina nieaktywny
26 kwietnia 2015r. o 19:05
Witam, czy któraś z Pań miała wykonywaną cesarkę ze względu na wadę wzroku? Który okulista w Bolesławcu lub okolicy wystawiłby takie zaświadczenie? Jestem krótkowidzem -4,75 na obu oczach i do tego astygmatyzm. Proszę o informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 21:30
Mam -5,5 i poród był naturalny, tylko zrobiono nacięcie krocza. Zapewniam, że nic nie bolało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2015r. o 23:44
a nie lepiej zapytać lekarza prowadzącego niż pytać na forum?
Czasami mam wrażenia, że niektórym ciąża uszkadza mózg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 9:40
~ napisał(a): a nie lepiej zapytać lekarza prowadzącego niż pytać na forum?
Czasami mam wrażenia, że niektórym ciąża uszkadza mózg.


cos w tym jest. Skoro dziewczyna ma taka wade to pewnie okuliste jakiegos tez ma. Najlepiej byloby z nim pogadac, ale pewnie okulista nie widzi przeciwskazan do porodu naturalnego. A pani pewnie wolalaby cc bo sie boi bolu. To lepiej pogadac z gin prowadzacym ale pewnie za duzo zawolal za wskazania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 10:10
Jezu ludzie czemu jesteście aż tacy zawistni?? "Za dużo chciał lekarz za wskazania do cc"?? I dlatego pisze na forum? Na forum pisze się po to chyba by dzielić się informacjami, doświadczeniami. Może jest ktoś normalny, kto wie coś w tym temacie a nie próbuje pouczać...wiem, że takich jest najwięcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 12:09
może któraś z pań niedawno załatwiała takie zaświadczenie do porodu przez cesarkę? proszę o pomoc która okulistka wystawi? już byłam w bolesławcu i nie chcą wystawić, mimo iż kiedyś uzyskałam takie, teraz mówią iż zmieniło się i nie mogą wystawiać, chcą przed porodem kierować na zabieg wzmocnienia siatkówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2016r. o 12:27
Wice Starostę dobiera sobie Starosta,który go również odwołuje. O co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
23 września 2016r. o 14:04
o matko idzcie prywatnie to wam wystawia...jaki problem? Sami sobie ludzie ograniczenia robicie. To nie Afryka, ze trzeba naturalnie rodzic. Prywatny ginekolog, prywaty lekarz, prywatny okulista lub szpital... omg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.