Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś gra w Bolesławcu w Badmintona?

~Arek niezalogowany
5 maja 2015r. o 12:33
Witam czytelników bolec.info pytaniem: czy ktoś w Bolesławcu gra w badmintona? A jeśli tak to gdzie i kiedy (mile widziany kontakt do takich osób). Chodzi mi o dorosłych. Sam kiedyś grałem w tą piękną i bardzo wymagającą grę i z przyjemnością wróciłbym do tego. Z góry więc dziękuję za informacje na forum na ten temat.
Pozdrawiam! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Witam niezalogowany
5 maja 2015r. o 16:40
Ja trenowałem prawie 10 lat, zostaw namiar do siebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kier niezalogowany
5 maja 2015r. o 19:47
Chłopaki grają na Jana Pawła na sali na pewno w czwartki na 20.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Da niezalogowany
5 maja 2015r. o 21:35
~kier napisał(a): Chłopaki grają na Jana Pawła na sali na pewno w czwartki na 20.


737447047 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
5 maja 2015r. o 21:55
Przepraszam,ze się wbijam,ale chciała bym spytac gdzie w Bolesławcu można pograć w tenisa stołowego? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
6 maja 2015r. o 10:48
I za to właśnie najbardziej lubię internet, że można mieć kontakt z ludźmi których normalnie nie miałoby się nawet szansy poznać, a także można się od nich dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy! :) Bardzo dziękuję za wszystkie informacje na temat badmintona o które prosiłem. Mam nadzieję, że dzięki nim w końcu uda się "odkurzyć" rakietę.
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pikol niezalogowany
6 maja 2015r. o 20:06
W Bolcu mieszka jedna z lepszych zawodniczek w Polsce jeszcze wcale nie tak dawno. Ale wolę żeby się sama zameldowała. Z tego co moja skleroza pamięta ma na imię Krysia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arek niezalogowany
6 maja 2015r. o 23:06
Dawno, dawno temu, jeszcze na sali na terenie jednostki wojskowej miałem nawet przyjemność odbić z nią parę lotek. I było to zdecydowanie miłe doświadczenie. :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.