Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co ciekawego można robić nad morzem?

~~Aaa niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 14:13
Oczywiście to info dla wybierających się w przyszłym roku, chyba że jeszcze raz się wybierasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rambo niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 16:59
Podrywac laski :-) :-) :-) :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gośka niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 21:02
Zapier. na Termy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 grudnia 2016r. o 22:27
Nie jechać nad morze, tylko w Bieszczady. Wystarczy posłuchać ciszy... Tam ona jest. Nie trzeba nic robić. Tylko słuchać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15318
#toma001 nieaktywny
7 lutego 2017r. o 15:05
A nad którym morzem? Bo jak karaibskim to ja już wiem co robić :) Byliśmy ostatnio na Kubie: http://dreamtours.pl/wakacje/kuba - cały dzień leżenie na plaży z drineczkiem, cuba libre donoszone przez kelnerów do leżaka - żyć nie umierać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
7 lutego 2017r. o 15:21
Wyszukaj w google hasło "poczet bałtyckich długodystansowców" lub "pieszo wzdłuż Bałtyku". Znajdziesz dobrze opracowaną trasę przejścia pieszego wzdłuż morskiego wybrzeża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 15:26
Nad morzem można poszukać meduz w wodzie i sprawdzać czy odpalają się od draski.
Jak się nie odpalają to majty można jeszcze nosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jontek niezalogowany
7 lutego 2017r. o 16:35
Trójmiasto ? Proszzz bardzzzz:
- Promem na Hel i z powrotem (a jeszcze lepiej wrócić rowerem)
- Muzeum Emigracji Gdynia (dawny dworzec morski), Muzeum Przemian
- wieża widokowa na górze Donas
- Oksywie, Babie Doły
- spacer Skwer - Orłowo - Sopot
- park, katedra i muzeum techniki w Oliwie
- Nowy Port, twierdza Wisłoujście
- wycieczka na wyspę Sobieszewską
- rejs Gdynia - Karlskrona - Gdynia
... i mogę tak jeszcze długo pisać.... polecam jeszcze dobre jedzenie w ukraińskiej restauracji na Świętojańskiej lub w Słonecznym barze mlecznym na Władysława IV.

A jeszcze bardziej polecam zabrać ze sobą rower :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza