Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkaniec Gromadki reprezentantem Polski
3223
#SebeQ nieaktywny
19 maja 2015r. o 11:28
Gratulacje i POWODZENIA.
Wytrwałości w dążeniu do celu :)

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
19 maja 2015r. o 12:44
a wójt to robi za swoje> bo jeśli nie to ja sobie nie życzę żeby przeznaczał publiczny grosz na wspieranie rozrywki co najmniej niszowej, a tak naprawdę czyjejś fanaberii. Jeśli ktoś zainteresuje się curlingiem to znaczy że gmina ma mu fundować tor do uprawiania jego i tylko jego dyscypliny sportu? A w tym czasie na realizację podstawowych zadań jak budowa dróg , utrzymanie szkól itp itd zabraknie pieniędzy. Piszącym zalecam lekturę ustawy o samorządzie gminnym i zadań gminy w tym kontekście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 maja 2015r. o 14:24
~xxx napisał(a): a wójt to robi za swoje> bo jeśli nie to ja sobie nie życzę żeby przeznaczał publiczny grosz na wspieranie rozrywki co najmniej niszowej, a tak naprawdę czyjejś fanaberii. Jeśli ktoś zainteresuje się curlingiem to znaczy że gmina ma mu fundować tor do uprawiania jego i tylko jego dyscypliny sportu? A w tym czasie na realizację podstawowych zadań jak budowa dróg , utrzymanie szkól itp itd zabraknie pieniędzy. Piszącym zalecam lekturę ustawy o samorządzie gminnym i zadań gminy w tym kontekście


Gdyby ów ktoś został mistrzem polski, to chyba warto byłoby go wspierać prawda? A tu chodzi o większą grupę.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
19 maja 2015r. o 21:56
~xxx napisał(a): a wójt to robi za swoje> bo jeśli nie to ja sobie nie życzę żeby przeznaczał publiczny grosz na wspieranie rozrywki co najmniej niszowej, a tak naprawdę czyjejś fanaberii. Jeśli ktoś zainteresuje się curlingiem to znaczy że gmina ma mu fundować tor do uprawiania jego i tylko jego dyscypliny sportu? A w tym czasie na realizację podstawowych zadań jak budowa dróg , utrzymanie szkól itp itd zabraknie pieniędzy. Piszącym zalecam lekturę ustawy o samorządzie gminnym i zadań gminy w tym kontekście

tu chodzi o to, że wójt ma coś koło 60 kafli na rozbudowę parku i chce za tą kasę zrobić siłownie na powietrzu, a nie chce zrobić chłopakom parku. pokazał swoje stanowisko na sesji, spławiając ich głupotami, że jak zrobi drążki to tylko oni będą ćwiczyć, a jak zrobi siłownie na powietrzu to niby każdy będzie korzystał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 maja 2015r. o 22:03
Mariusz i Krzysztof; GRATULUJĘ !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
19 maja 2015r. o 22:20
Słowa wójta na temat placu:
Ten sprzęt jest niebezpieczny dla społeczeństwa i musi być pilnowany!
Pieniędzy nie ma na takie rzeczy tylko trzeba robić chodniki, a ja się pytam czy pieniądze na chodniki nie są z innych funduszy? a na sport inne?
Jeżdżę autem służbowym z 2003r zamiast kupić sobie lepsze to wydaje na chodniki , stadiony , orliki.
Siłownia stacjonarna którą Wójt chce zbudować kosztuje około 40tys. nasz sprzęt około 20-30tys. i Wójt powiedział ,że z jego siłowni będzie korzystać 6tys mieszkańców, a z naszej tylko my.

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z takich odpowiedzi!
Jedno wiem ,że jeśli Wójt widzi wszystko przeciw a nic za to nie warto z taka osoba rozmawiać.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 maja 2015r. o 22:37
Chodniki buduje w tej chwili powiat, gmina coś się tam dokłada, ale jak znam życie to nie za wiele.
Nasz budżet w dużym stopniu idzie na utrzymanie urzędników, a inwestycje są zaplanowane na 2018 rok, bo jest to rok wyborczy.

Do tego czasu to będą tylko"spychanki" i tłumaczenia, więc na wiele nie liczcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:D niezalogowany
19 maja 2015r. o 22:40
pan wójt ma 60tys na rozbudowę parku i to nie ma nic wspólnego z chodnikami i drogami. jak nie wyda to na drążki dla kolegów, to wyda to na siłownie na powietrzu. Trochę jeżdżę po Polsce i widzę, że takie siłownie na powietrzu stoją ciągle puste, albo ktoś przyjdzie na 20 sec, pomacha chwile na jakimś przyrządzie i sobie pójdzie. Jak to się ludzie zmieniają, przed wyborami autem stawał prawie na środku skrzyżowania, żeby się przywitać, a teraz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza