Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Samotność

13603
#Ya nieaktywny
28 maja 2015r. o 19:10
odezwij się na maila to odpowiem ;)

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
28 maja 2015r. o 21:29
Chyba wielu tu samotnych...

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12977
#toja55 nieaktywny
28 maja 2015r. o 21:33
Poderzewam,że....nie przyjdzie nikt ha ha ha.Też jestem samotna...chociaż mam znajomych....niestety nie mam z kim pójść na spacer,pojechać gdzieś,zobaczyć coś ciekawego,potańczyć..tym bardziej,że nie jestem bolesławianką(nie mam tu rodziny,koleżanek i kolegów ze szkoły,pracy).Ludzie są w tak twardych skorupach,uciekają w swoją samotność głębiej,głębiej,głębiej.....A może by tak załozyć KLUB SAMOTNIKÓW ...pozdrawiam samotnych,zwłaszcza tych 55+ ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
28 maja 2015r. o 21:33
ale jakoś nikt nie chce zdradzić swojego sposobu na walczenie z ta samotnością ;(

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
28 maja 2015r. o 21:35
Ya napisał(a): ale jakoś nikt nie chce zdradzić swojego sposobu na walczenie z ta samotnością ;(


A czy jest na to jakiś sposób??

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
28 maja 2015r. o 21:37
Ludzie są samotni nie tylko w kwiecie wieku, młodych też to dotyka, zwłaszcza jeśli zostali skrzywdzeni przez osoby które kochały ... Mówią, że czas leczy rany, ale chyba nie jest to prawdą. On tylko przyzwyczaja nas do bólu, wspomnienia zostają, wiele się myśli, analizuje, czasami żałuje że coś się źle zrobiło, albo nie zdecydowało na inne rozwiązanie, ale na przeszłość już nie mamy wpływu. Musimy się ogarnąć i czerpać z życia to co jeszcze ma dla nas, znaleźć sens życia, choć to nie jest łatwe...

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
28 maja 2015r. o 22:12
Nie umiem powiedzieć, jak to było u mnie. Po prostu pewnego dnia wyszłam z samotności i już, tak po prostu. Pewnie wiązało się to głównie z moją sytuacją zdrowotną. Spotkałam ludzi, którzy mieli podobne problemy chorobowe do moich i tak się jakoś zaczęło. Potem zakochałam się i grzechem byłoby, gdybym teraz powiedziała, że jestem samotna. Czasem zdarzają mi się takie chwile, gdy odrobinkę może tęsknię za większą grupą znajomych, ale zaraz odganiam od siebie takie myśli. Cieszę się z tego, co mam, bo dawniej nie miałam nawet tego. Pozdrawiam Cię serdecznie i powiem tak po cichutku, że metoda pod tytułem "wyjście do ludzi" nie jest wcale bezsensowna.


Dopisane 28.05.2015r. o godz. 22:12:

W sumie to powiedziałam, jak to było u mnie, a piszę, że nie umiem powiedzieć :| . Oj słoneczko więcej myślenia :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
28 maja 2015r. o 22:16
Słoneczko ale w jaki sposób mam wyjść do ludzi??? bywam w lokalach, spotykam się ze znajomymi, wychodzę na miasto- ale jestem sama :(

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.