Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samotność

~NI NA niezalogowany
29 maja 2015r. o 14:25
~Interstellar napisał(a): Mówimy słowa, które nic nie znaczą, których nikt nie czeka.
Nie mówimy słów, które brzmią jak serce,
na które ludzie czekają uparcie z nadzieją ocalenia,
lecz ciągle daremnie.
Kochamy tych, którym nasza miłość jest niepotrzebna.
Omijamy tych, którzy bez niej żyć nie potrafią.
Dajemy przyjaźń tym, którzy mają już
wielu przyjaciół.
Nie dostrzegamy tych,których mieszkania
są zimne nawet latem, skaleczonych nieobecnością,
uderzonych słowem, chorych na... samotność.
To jest nasz błąd codzienny.

PIĘKNE I PRAWDZIWE
Nie umiemy powiedzieć,
co znaczy... szczęście.
Wacław Buryła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SAMOTNY niezalogowany
29 maja 2015r. o 17:48
DAĆ NR TEL ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 21:28
~hi napisał(a): Znalazłam ciekawe ogłoszenie-POZNAM SYMPATYCZNEGO PANA 55-60
" Umów się ze mną na randkę 31.05.2015 na bolesławieckim rynku o godz.18.00 Jeżeli jesteś sympatycznym facetem, nie nadużywającym alkoholu, lubisz taniec i wycieczki to przyjdź-będę czekała przy fontannie. Jeżeli uda nam się odnaleźć to nie będziesz żałował.....nie podaję tel. gdyż po pierwsze lubię niespodzianki, a po drugie nie mam ochoty odbierać tel. od małolatów i nieodpowiedzialnych panów. Możesz mieć w ręce kwiatek-na pewno podejdę .Pozdrawiam zainteresowanych..." koniec cytatu----
to ja też tak zrobię ... przyjdę, możesz mieć w ręce bukiet kwiatów :) kto jeszcze przyjdzie???

JA TEŻ PRZYJDĘ 31.05.2015
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
30 maja 2015r. o 11:37
ciekawe czy na prawdę się pojawicie ? :) życzę powodzenia, będzie mi miło, jeśli założenie przeze mnie wątku da Wam szansę na odnalezienie swojej połówki :D czego wszystkim z całego serducha życzę :)


Dopisane 30.05.2015r. o godz. 11:37:

~SAMOTNY napisał(a): DAĆ NR TEL ?


a daj ;)

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 maja 2015r. o 13:38
samotność jest super ,ja jestem w związku i też jestem samotny,szukałem przyjaciółki kochanki ale bez rezultatu,może dlatego że mam wolne tylko weekendy. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
30 maja 2015r. o 14:08
~klucz-nick napisał(a): samotność jest super ,ja jestem w związku i też jestem samotny,szukałem przyjaciółki kochanki ale bez rezultatu,może dlatego że mam wolne tylko weekendy. :*



może to znak by zamiast szukać możliwości skoku w bok spróbować ratować to co masz, bardziej o nią zadbać, zatroszczyć się, po prostu spędzać więcej czasu razem, rozmawiać?

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
30 maja 2015r. o 14:16
Samotność to po prostu stan emocjonalny każdego z nas, miewamy na szczęście różne stany..., Trzeba je sobie mądrze wypośrodkować i na pewno każdy przyniesie dobry skutek ;)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 maja 2015r. o 14:34
Ya napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): samotność jest super ,ja jestem w związku i też jestem samotny,szukałem przyjaciółki kochanki ale bez rezultatu,może dlatego że mam wolne tylko weekendy. :*



może to znak by zamiast szukać możliwości skoku w bok spróbować ratować to co masz, bardziej o nią zadbać, zatroszczyć się, po prostu spędzać więcej czasu razem, rozmawiać?
dzięki za radę nie skorzystam ,szukam nadal kochanki :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.