Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samotność

2161
#fobiak nieaktywny
30 maja 2015r. o 20:23
~ napisał(a):

Ta posłuchaj praktyka który radzi aby pokochać samotność....... Super rada super to geniusz...... To teraz się nie dziwię temu jaki jest poziom wypowiedzi Fobiaka...... :|


nie madrzyj sie bo nawet nie wiesz w jakim temacie to robisz. samotnosc lubi walczacych, ktorzy nie zdaja sobie za tego sprawy, ze z nia nie wygraja. jesli pokochasz samotnosc to sama odejdzie bo ona milosci nie cierpi.
bucu albo bucko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2015r. o 20:35
Ten co się mądrzy pisze...... Nie mądrzyj się?........ Analfabeto kochający samotność twoje rady są genialne.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
30 maja 2015r. o 20:45
to miał być wątek jak radzić sobie z samotnością... Nie piszcie mi, żebym ją zaakceptowała, jakby tak było nie pytałabym Was o radę. Jeśli macie zamiar pisać tutaj pierdoły- to sobie darujcie. Wszystkim tym którzy okazali mi odrobinę zainteresowania i mądrze się wypowiedzieli z serducha dziękuję :*:*:*

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńka :) niezalogowany
30 maja 2015r. o 21:27
Samotność moim zdaniem polega na tym że mimo wielu znajomym czujemy się samotni, i mimo że się z nimi spotykamy nie odczuwamy szczęścia ani satysfakcji. A cały mechanizm dzieje się w naszej psychice, może stało się coś w naszym życiu tragicznego z czym tak na prawdę sobie nie poradziliśmy i zamknęliśmy się na świat. Nie mamy na nic ochoty i nie wychodzilibyśmy z łózka.. taki rodzaj podchodzi przeważnie pod depresje. Bo jest też inny rodzaj samotności i z tego co zauważyłam.. to nie jesteś samotna tylko sama.. i szukasz chłopaka, ale czy forum na portalu to dobre miejsce.. rozejrzyj się wokół siebie może jest ktoś komu się podobasz.. :) Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
30 maja 2015r. o 21:31
Też mi się coś tak wydaje Ya. Z tym, że ja uważam, że portal to tak samo dobre miejsce jak każde inne. Jeśli jednak nie szukasz chłopaka, tylko znajomych, to przepraszam :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13603
#Ya nieaktywny
30 maja 2015r. o 21:32
Maleńka dziękuję za ciepłe słowa;) wiesz ja czuję samotna i jestem sama i to jest najgorszy problem

Bez względu na to czy jesteś wierzący czy nie- jutra może nie być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńka :) niezalogowany
30 maja 2015r. o 21:45
Osobiście to nawet wiem co czujesz.. Jakiś czas temu zmarła osoba która była całym moim życiem. Powoli dochodzę do siebie, ale spotkania z ludźmi mało pomagają.. a jeśli pomagają to tylko chwilowo.. Ale na taka samotność niestety nie ma dobrego lekarstwa.. trzeba jakoś samemu sobie poukładać życie.. Niektórzy co się wypowiadają, mają racje trzeba coś robić, wyjść z domu.. Bo siedzenie na d** jest najgorsze, tylko bardziej się pogrążamy.. Ja sobie z tym wszystkim radzę sama, choć mam parę przyjaciół którzy też mi dużo pomagają..
A co do bycia samej, rozumiem że to dobija.. czasem są takie dni że chce się do kogoś przytulić.. a tego kogoś nie ma.. ale nie załamuj się na wszystko przyjdzie czas :D Jestem tego zdania że nie ma co szukać miłości na siłę.. ona sama do nas przyjdzie jeśli będzie odpowiednia pora :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
30 maja 2015r. o 21:47
wam sie dziewczynki porypalo w glowkach
nie potraficie odroznic "jestem sama" od "samotnosci" a roznica jest taka jak prawy but i lewy but.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie