Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Samotność

2900
#falco nieaktywny
30 maja 2015r. o 21:52
daruj im...
może przechodzą ''stereopauzę'' ;)
samotność to coś co można bardzo skutecznie ''wyleczyć'' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 maja 2015r. o 21:53
Polub i zaakceptuj siebie a przestaniesz być samotna - bo bycie samemu czesto czasem jest potrzebne :D

"-Opo­wiedz mi coś o so­bie...
-Mam na imię Miłość, moją matką jest Po­myłka, oj­cem Przy­padek. Urodziłam się w ser­cu i tam obec­nie mie­szkam, ra­zem z sios­trą Nadzieją. Codzien­ne kłótnie z ku­zynką Niena­wiścią spra­wiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też sil­niej­sza. Mi­mo to boję się, że kiedyś to ona wyg­ra, ma prze­ciez ze sobą Zaz­drość, Ból, Kłam­stwo, Zdradę, Cier­pienie... A ja? Szczęście cza­sem wpad­nie do mnie przez ok­no, kiedy wczys­cy już śpią. Zaufa­nie strasznie cho­ruje, Czułość i Op­ty­mizm wy­jecha­li na wa­kac­je, nie pla­nują pow­ro­tu... Ro­zum uważa, że to co ro­bię jest ir­racjo­nal­ne, jest całko­witym prze­ciwieństwem mnie.
Tak więc zostałam sa­ma... "

Powodzenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 maja 2015r. o 12:17
Ya napisał(a): to miał być wątek jak radzić sobie z samotnością... Nie piszcie mi, żebym ją zaakceptowała, jakby tak było nie pytałabym Was o radę. Jeśli macie zamiar pisać tutaj pierdoły- to sobie darujcie. Wszystkim tym którzy okazali mi odrobinę zainteresowania i mądrze się wypowiedzieli z serducha dziękuję :*:*:*


Wbrew pozorom na Twoje głupie pytanie fobiak dał najmądrzejszą odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
31 maja 2015r. o 12:22
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
Ya napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): samotność jest super ,ja jestem w związku i też jestem samotny,szukałem przyjaciółki kochanki ale bez rezultatu,może dlatego że mam wolne tylko weekendy. :*



może to znak by zamiast szukać możliwości skoku w bok spróbować ratować to co masz, bardziej o nią zadbać, zatroszczyć się, po prostu spędzać więcej czasu razem, rozmawiać?
dzięki za radę nie skorzystam ,szukam nadal kochanki :*
w jakiej okolicy mieszkasz?
na pewno nie w twojej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 12:32
kc napisał(a):

Wbrew pozorom na Twoje głupie pytanie fobiak dał najmądrzejszą odpowiedź.


Nie zgadzam się z tym...... Akceptacja samotności tylko pogarsza sytuację, pokochać samotność to już nonsens ..... Nie chodzi o jakąś walkę z samotnością..... Najlepsza jest rada "wyjdź do ludzi" bez spinki i oczekiwań..... A na wyjście do ludzi jest mnóstwo okazji...... Powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 maja 2015r. o 12:39
~ napisał(a): Nie zgadzam się z tym...... Akceptacja samotności tylko pogarsza sytuację, pokochać samotność to już nonsens ..... Nie chodzi o jakąś walkę z samotnością..... Najlepsza jest rada "wyjdź do ludzi" bez spinki i oczekiwań..... A na wyjście do ludzi jest mnóstwo okazji...... Powodzenia :)


No tak, masz rację, "wyjdziesz do ludzi" i już Ci nie doskwiera samotność, wokół tyle osób : )))).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 12:45
kc napisał(a):

No tak, masz rację, "wyjdziesz do ludzi" i już Ci nie doskwiera samotność, wokół tyle osób : )))).



Czyżbyś kochana nie zrozumiała....... Wyjście do ludzi pomože poznać nowych ciekawych ludzi..... Ty możesz kochać samotność to two sprawa..... Ale takie rady zachowaj dla siebie..... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
31 maja 2015r. o 12:52
ya, tytul tematu powinien brzmiec: jestem sama, szukam chlopa z jajami, ktoremu bede dawac... haha (to haha musi koniecznie byc, po to aby miec usprawiedliwienie na przyszlosc).

"jestem sama" nie oznacza samotnosci, mozna byc samym i jesli otoczenie sie nie zmienilo lub otoczenie nie zmienilo do ciebie stosunku a ty do niego nie mozna mowic o samotnosci. "jestem sama" czesto jest lepszym rozwiazaniem niz zycie z kims.

samotnosc to proces dlugoterminowy trwa od momentu nieprzerwanej tesknoty i moze trwac kilka lat, jak i cale zycie, powodem jest utracenie otoczenia, osoby lub osob z nim zwiazanych i niemoc w dokonaniu jakichkolwiek zmian. izolowanie sie, niechec w nawiazywniu nowych stosunkow, podyktowane przekonaniem, ze to co bylo, bylo lepsze i lepiej nie bedzie albo tez zrazenie sie do nowego nie pozwala na pozbycie sie samotnosci. dlatego trzeba wyluzowac, otworzyc sie na wszystko, zachowujac maly dystans aby sie nie dac ranic. samotnosc trzeba pokochac, wtedy ona jest niegrozna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie