Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

kopcący diesel

~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 9:34
a benzyniaki co palą 1l oleju silnikowego na 100km to dopiero smród :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 czerwca 2015r. o 11:51
Diesle mają kilka zalet , te dwie najwieksze to nizsze spalanie oraz coś co chyba nie było tu wspomniane to to,ze inna charakterystyka ,często więcej Nm i dostepnych niżej niz w porównywalnym silniku benzynowym.
Minusem jest głosniejsza praca i to,ze wiecej rzeczy moze sie popsuc-drozszy w ogólnej eksploatacji.

Ogólnie to diesle maja swoich przeciwników i zwolenników, ja tam jestem za benzyną i tyle :)
Pozdro dla tych i dla tych :)[img=1433843485_nk468kq.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
9 czerwca 2015r. o 12:43
~nie zrozumiem napisał(a): nie wiem jak można jeździć dieslem,

kopci, śmierdzi, klekocze, drogie naprawy, a i ropa nawet tańsza od PB nie jest.



to powiedz mi jak zachowuje sie twoja bezyna przy 180 na autostradzie i ile pali to ja ci opowiem o moim 12 letnim 1.9 tdi 140 km :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 13:16
180 km/h chyba na niemieckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 13:19
Pamiętam, że kilkanaście lat temu jak jeździłem jeszcze jako dzieciak z ojcem na przegląd z polonezem, to zawsze facet badał spaliny. Niestety w dzisiejszym Państwie "teoretycznym" się tego nie bada. Stacje diagnostyczne powinny być bezwzględne w eliminowaniu tych trujących szrotów z ulic. Zawsze można sobie kupić auto benzynowe, które i tak w ostatecznym rachunku okaże się tańsze w utrzymaniu od tego ekonomicznego, zajechanego cacka w tedeiku... A jak kogoś nie stać na samochód, to zawsze zostaję autobus, pociąg czy rower.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 13:43
mir.ko napisał(a):
~nie zrozumiem napisał(a): nie wiem jak można jeździć dieslem,

kopci, śmierdzi, klekocze, drogie naprawy, a i ropa nawet tańsza od PB nie jest.



to powiedz mi jak zachowuje sie twoja bezyna przy 180 na autostradzie i ile pali to ja ci opowiem o moim 12 letnim 1.9 tdi 140 km :)


Przy 180 jedzie i pali normalnie. Dopiero powyżej 230 pali 2 litry gazu więcej ale 4 osoby na pokładzie. Niby nic a cieszy - 17 letnia Kappa z gazem LPI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wkurzony niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 13:53
Najbardziej kopcą stare autobusy z PKS nieraz jadąc za takim trzeba trzymać dużą odległość no właśnie jak one przechodzą przegląd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 13:53
no to się teraz zacznie ,że gaz jest dobry ,do kuchenek i zapalniczek. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie