Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
1 mln zł na "orlik lekkoatletyczny"
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 20:58
~śmieszek napisał(a): a co na ten milion Pan radny Małkowski...? Niedawno oburzał się na blogu że zwiększono koszty budowy o jakieś 200 tyś... Trochę mu nie wyszła ta krytyka, widać słabo poinformowany


Tak ogólnie to Małkowski jest słabym radnym a co dopiero Prezydentem ,całe szczęście że Roman sprowadził go do parteru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajomy niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 21:22
Pan Malkowski pisal o tym, ciemniaku. http://maciejmalkowski.pl/zepsulem-atmosfere-samouwielbienia/#more-1633
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajomy niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 21:22
Pan Malkowski pisal o tym, ciemniaku. http://maciejmalkowski.pl/zepsulem-atmosfere-samouwielbienia/#more-1633
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 22:33
Skoro Małkowski pisał bzdury to teraz powinien to sprostować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytelnik niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 23:29
Pan Małkowski nie pisał bzdur, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem powyżej podany link do jego strony. Wg niego starosta złamał słowo i chodzi tu o 200 000 dodatkowych pieniędzy z budżetu powiatu. Te 200 tys mogło być wydane na inne ważne cele, a nie gigantomanię starosty. Ten 1 mln zł z ministerstwa nie ma tu nic do rzeczy do budżetu powiatu. Włącz myślenie.
Urzędnicy, odpocznijcie, nie macie za to płacone po godzinach :) no chyba że to sam piękny Dario pisze. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nemo niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 19:00
A ja nie mam na piwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 8:45
a bloki na Komuny sie sypią straszny widok!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
16 czerwca 2015r. o 10:15
Niedaleko w odległości kilkuset metrów jest boisko szkoły nr 4 wyremontowane. Bez sensu robić drugie boisko, na przepływającej pod spodem rzeczce, przez co budowa jest droższa o co najmniej kilkanaście procent.
Lepiej było za te pieniądze wyremontować stadion miejski.
Ale to moja prywatna opinia. Wiem, że zaraz zostanę pojechany :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza