Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kiedy skończy się syf na Jana Pawła

~tina niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 10:14
Byłam w sobotę w Fantazji i nie darłam ryjka pod oknami(kwestia dobrego wychowania) .

:) Faktem jest, że grupa bolesławieckich "sportowców" obchodząca roczniaczki w tym że lokalu zachowywała się jak trzoda chlewna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ul Jana Pawła niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 11:57
Jakiś czas temu ktoś niezadowolony z wrzasków pijackich założył temat aby się wyżalić tutaj anonimowo. Z mojej strony padła konkretna propozycja żeby się zgrać w kilka osób i zadziałać w tym temacie bo osobiście mam tego dosyć. Niestety osoby zakładające temat nie były tym zainteresowane pomimo ponawiania mojego pomysłu aby coś z ta trolownią w centrum osiedla zrobić . Temat umarł śmiercią naturalną, a ja samodzielnie nie będę "nadstawiać karku" bo do takiej inicjatywy potrzeba kilka-kilkanaście osób. Jeden jakiś gościu się odezwał niezadowolony z tego faktu że są wrzaski, ale stwierdził że chętnie podpisze jakąś petycję i będzie obserwował :D Najlepiej samemu tyłek wypiąć i czekać aż ktoś załatwi coś za ciebie. Ostatniej soboty to był poprostu koszmar w mieszkaniu duchota , dziecko spać nie może okna nie otworzysz bo tak darli ryje ze to się w głowie nie mieści. Ale widocznie nikomu nie przeszkadza skoro jeszcze ta speluna funkcjonuje
Tyle lat to istnieje że aż dziw bierze że nikt nic z tym nie robi . Pytanie gdzie jest komisja do spraw zwalczania alkoholizmu w mieście?!?!?!!?!? I kto tej babie dał pozwolenie na prowadzenie takiej działalności w nocy i sprzedawanie alkoholu , obok szkoła przedszkole place zabaw?!?!?!?!?!
Skoro temat jest ponawiam chęć zebrania się w kilka osób kto
chętny? :] Przypuszczam ze nikt :] tak jak ostatnio , więc pozdrawiam i życzę miłego mieszkania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ul. JanaPawła niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 12:00
~tina napisał(a): Byłam w sobotę w Fantazji i nie darłam ryjka pod oknami(kwestia dobrego wychowania) .

:) Faktem jest, że grupa bolesławieckich "sportowców" obchodząca roczniaczki w tym że lokalu zachowywała się jak trzoda chlewna.



W 4 literach mam grupę bolesławieckich sportowców kupa pijaków i prostaków nie umiejących uszanować innych śpiących ludzi. Oby tylko się nachlać podrzeć mordę , no naprawdę iście sportowe zachowanie :] Pogratulować "sportowej mentalności"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 12:06
Za to policja ma dobre spanie- im wrzaski nie przeszkadzaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trolejbus niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 17:13
~ napisał(a):
~addek napisał(a): Nie pamięta wół jak cielęciem był :P
Może to trudne ale wyobraź sobie że niektórzy z nas jak pili to nie darli później swojej mordy o 4 nad ranem pod cudzymi mieszkaniami. Jest też coś takiego jak cisza nocna ( w rynku knajpy czynnne do któej??) Ludzie chcą odpocząć po ciężkim dniu i przed następnym , a nie słuchać jak menele się wyzywają


Jeśli masz aż takie poważne problemy z sąsiadami to wzywaj interwencję jak chałasują tylko odróżnij hałas od hałasu.Nie chcę cię obrażać ale coś mi się wydaje że jesteś rozgoryczonym starszym człowiekiem wyżalającym się na Bolecinfo że młodzi sie bawią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 17:25
~trolejbus napisał(a):
~ napisał(a):
~addek napisał(a): Nie pamięta wół jak cielęciem był :P
Może to trudne ale wyobraź sobie że niektórzy z nas jak pili to nie darli później swojej mordy o 4 nad ranem pod cudzymi mieszkaniami. Jest też coś takiego jak cisza nocna ( w rynku knajpy czynnne do któej??) Ludzie chcą odpocząć po ciężkim dniu i przed następnym , a nie słuchać jak menele się wyzywają


Jeśli masz aż takie poważne problemy z sąsiadami to wzywaj interwencję jak chałasują tylko odróżnij hałas od hałasu.Nie chcę cię obrażać ale coś mi się wydaje że jesteś rozgoryczonym starszym człowiekiem wyżalającym się na Bolecinfo że młodzi sie bawią .

cóż... twój dedektywistyczny węch srodze cię zawiódł , jestem młodym człowiekiem. to raz , a dwa chlejących awanturników nie da się nazwać sąsiadami . Raczej uciążliwym motłochem który ma w czterech literach przestrzeganie jakichkolwiek zasad wzpółżycia w grupie społecznej. A hałas co najwyżej w mieście można dopasaowac do jadących aut , czy bawiących się dzieci , bo to co słychać pod fantazją to melina i buractwo i nic wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiona niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 19:58
Mocne słowa. Na prawdę jest tam aż tak źle. W sumie to też dziwne, w rynku wszystkie lokale są zamykane w granicach godz. 22 i nie ma zmiłuj się. A tu sobie tak hałasować pozwalają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiona niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 19:58
Mocne słowa. Na prawdę jest tam aż tak źle. W sumie to też dziwne, w rynku wszystkie lokale są zamykane w granicach godz. 22 i nie ma zmiłuj się. A tu sobie tak hałasować pozwalają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.