Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kiedy skończy się syf na Jana Pawła

~Prezes niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 21:59
i co się kurka dziwisz,jak będzie impreza pozdrów snajpera od prezesa to trochę ciszej będą :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gargamel niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 0:07
~ napisał(a): Zrobiło sie ciepło... Gdzie policja i straż miejska??
Policja - Z.Augusta 20, Straż Miejska - M.Brody 14 :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 6:05
~ul. JanaPawła napisał(a):
~tina napisał(a): Byłam w sobotę w Fantazji i nie darłam ryjka pod oknami(kwestia dobrego wychowania) .

:) Faktem jest, że grupa bolesławieckich "sportowców" obchodząca roczniaczki w tym że lokalu zachowywała się jak trzoda chlewna.



W 4 literach mam grupę bolesławieckich sportowców kupa pijaków i prostaków nie umiejących uszanować innych śpiących ludzi. Oby tylko się nachlać podrzeć mordę , no naprawdę iście sportowe zachowanie :] Pogratulować "sportowej mentalności"



sportowiec tez czlowiek.musi sie czasem zresetowac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ul JanaPawła niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 10:27
I co z założycielem tematu? Wyczerpała się wena twórcza do pisania :D :D :D :D :D Pojęczcie sobie dalej jak wam źle i za głośno , tylko pamiętajcie że od tego jęczenia porządku nie zaprowadzicie. Nie rozumiem takich frustratów , co wam to da że temat sobie tutaj założycie i ponarzekacie? Typowe polskie podejście , jęczeć kwęczeć marudzić i narzekać zamiast ruszyć 4 litery i zadziałać wspólnie . :/ Tchórze? :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ul JanaPawła niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 10:27
I co z założycielem tematu? Wyczerpała się wena twórcza do pisania :D :D :D :D :D Pojęczcie sobie dalej jak wam źle i za głośno , tylko pamiętajcie że od tego jęczenia porządku nie zaprowadzicie. Nie rozumiem takich frustratów , co wam to da że temat sobie tutaj założycie i ponarzekacie? Typowe polskie podejście , jęczeć kwęczeć marudzić i narzekać zamiast ruszyć 4 litery i zadziałać wspólnie . :/ Tchórze? :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 11:26
Byłem z rana z dziećmi w niedziele na przedszkolu obok wspomnianego lokalu. A tam pozostałości po nocnym zakrapianiu: butelki, opakowania, ogólnie syf. Mam wrażenie że to miejsce przygotowania się alkoholowego do wejścia na imprezkę obok. Gdzie jest policja i straż miejska? Całości syfu dopełnia po części spalona ławka pod wiatą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 13:59
gdzie jest ORMO? ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wtajemniczona niezalogowany
16 czerwca 2015r. o 18:41
No jest tam syf to racja ale co blondi może zdziałać jak dba tak i ma dziwię się jej bo właściciela nie ma a on w porządku , a tu dokoła taki syf robi się może ktoś zrobi z tym porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza