Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Logopeda Bolesławiec

~~ niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 16:13
Witam

Chodził ktoś osobiście lub z dzieckiem do Pani Marty Potockiej ? ;)
Interesuje mnie wyleczenie rotacyzmu i nie wiem czy warto wybrać tego logopedę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 11:20
No na bank nie wysyłaj dziecka do logopedy do przychodni "Nad rossmanem"...moje dziecko 2 lata do Pani tam chodziło...i się Pani nie zorientowała - że córka ma niedosłuch (potrzebne było leczenie laryngologiczne a nie logopeda!!)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 19:54
Teraz inny logopeda przyjmuje nad Rossmanem. Polecam panią Monikę:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 19:59
~ napisał(a): No na bank nie wysyłaj dziecka do logopedy do przychodni "Nad rossmanem"...moje dziecko 2 lata do Pani tam chodziło...i się Pani nie zorientowała - że córka ma niedosłuch (potrzebne było leczenie laryngologiczne a nie logopeda!!)

jesli by to zauwazyła to by klienta straciła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 10:59
~ napisał(a):
~ napisał(a): No na bank nie wysyłaj dziecka do logopedy do przychodni "Nad rossmanem"...moje dziecko 2 lata do Pani tam chodziło...i się Pani nie zorientowała - że córka ma niedosłuch (potrzebne było leczenie laryngologiczne a nie logopeda!!)

jesli by to zauwazyła to by klienta straciła


No tsk, ale to było ma NFZ a nie prywatnie... Więc chyba dobrze klienta stracic... Mniej ludzi w kolekce :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
28 września 2015r. o 11:57
~ napisał(a): No na bank nie wysyłaj dziecka do logopedy do przychodni "Nad rossmanem"...moje dziecko 2 lata do Pani tam chodziło...i się Pani nie zorientowała - że córka ma niedosłuch (potrzebne było leczenie laryngologiczne a nie logopeda!!)




Wszystkie dzieci z jakąkolwiek wada wymowy powinny najpierw mieć przebadany słuch ponieważ w bardzo wielu przypadkach to jest przyczyna wady wymowy. Kiedy jeździliśmy ze swoim dzieckiem (maleńkim wtedy jeszcze) do Centrum Zdrowia Dziecka na badania słuchu tak zwane ABR we śnie, prowadziła nas Dr nauk medycznych Marzanna Konopka- Radziszewska. Swoją drogą z tak wspaniałym lekarzem nie spotkaliśmy się nigdy w życiu. Ona mówiła nam że to jest główna przyczyna w większości przypadków . Rodzice tego nie wiedzą potem sie pojawia problem i biegaja do logopedy . TO jest podstawa od czego się zaczyna dziecko diagnozować. Przyczyny niedosłuchu są różne, od wady wrodzonej skończywszy na alergii pokarmowej. W naszym przypadku była to alergia pokarmowa (ponieważ wykluczono wadę wrodzoną) na białko mleka i pochodne. Dziecko miało obustronny niedosłuch , po diecie zaproponowanej przez Panią Dr. dziecku słuch wrócił . Dlatego noworodkom bada się słuch po urodzeniu , i jesli nie do końca próg słyszenia jest taki jak powinien szybko udajcie się do CZDZ i tam profesjonalnie dziecku zbadają. Moje dziecko miało dietę po 2 miesiącach słuch sie po prawił a po kolejnych 2 wrócił do normy.
Sa również rozmaite rodzaje niedosłuchu nawet nie zdajecie sobie sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 12:04
Moje dziecko długo chodziło do pani na ul. Chopina i nic z tego nie wyszło.Zapisałam do pani Pieszko nad Rossmanem i w 3 miesiące załapało wymowę"r".Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 12:05
Dodam jeszcze że tylko dzieciaczkom do 8 miesiąca życia można bardzo dokładnie określić niedosłuch. Potem też ale nie jest to już takie bardzo dokładne. Normalne badanie słuchu dziecku zakładają słuchawki i jakies dźwięki lecą. ABR we śnie u niemowlaków polega na tym że dziecko śpi 2 godziny podpięte do aparatury i w tym czasie idzie informacja bezpośrednio z pnia mózgu o stanie słuchu dziecka. Wysyłane są różne częstotliwości w tym czasie.Można zatem dobrać maluszkowi aparat w którym będzie słyszał idealnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza