Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Części samochodowe nowe czy używane?
~Malkon niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 15:05
Proszę nie nadużywać słowa alternatywa jak się nie rozumie jego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 czerwca 2015r. o 19:20
O miejscu zaopatrywania się społeczeństwa w potrzebne artykuły w głównym stopniu decyduje jego zamożność.

Polska władza z upodobaniem chełpi się średnią krajową zarobków która i tak porównywalna jest do najbiedniejszych krajów Unii.

Tymczasem rzeczywistym wyznacznikiem zamożności społeczeństwa jest wysokość kwoty wolnej i minimalnej krajowej.Wysokość bezrobocia oraz procent przebywających na emigracji.

Zatem kupowanie części na rynku wtórnym oraz odzieży w lumpeksach jest kwestią przymusu a nie wolnego wyboru.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 11:27
Panam pisze;"Zatem kupowanie części na rynku wtórnym oraz odzieży w lumpeksach jest kwestią przymusu a nie wolnego wyboru". Myślę, że Panam nigdy nie był w dużo bogatszych od nas krajach. Właśnie w tych bogatych krajach kupowanie części używanych i sprawnych, od dziesiątek lat jest czymś naturalnym i nikt tego nie traktuje jako przymus tylko normalną kalkulację ekonomiczną. Części używanych poszukuje się też często do odbudowy tzw . klasyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motofanatyk niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 10:00
Sam kupuję części używane i jestem zadowolony - wiadomo, że nie wszystkie elementy z drugiej ręki można zamontować ponownie do samochodu, ale większość się jednak da. Kupuję na omoto.pl - tam mają dobre ceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 10:04
A jak z oponami? Lepiej nowe, czy używane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 10:06
ja sam kupuje rzeczy / odzież używana !! oczywiście z jakaś markową metka aby sie dowartościować :D
"czytaj znaczenie sarkazm" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przem niezalogowany
22 września 2015r. o 21:20
Według mnie lepiej kupić nowe części mimo że trzeba wydać więcej kasy. Mam wtedy pewność że ta część dłużej posłuży. Od niedawna w części do mojego auta zaopatruje się na ucando.pl i cenowo jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2015r. o 22:21
ceny na szrotach niewiele odbiegaja od cen nowych części. Albo oni nie wiedza ile co kosztuje , albo szukaja jeleni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza