Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SZUKAM SaLI NA WESELE

~Niewiedząca niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 13:05
Witam! Szukam sali na wesele w bolesławcu lub niedalekiej okolicy. Czy jest tu ktoś kto bał ślub lub wie gdzie znajdę salę do 100- 130 osób oraz ... żeby cena była przyzwoita, no chciałabym, żeby no nie wyszło tak strasznnie drogo. Oraz czy bardziej opłaca się brać salę gdzie biorą od osoby czy też może jakąś sale gimnastyczną i osobno katering? . Proszę o wasze opinie i pomoc. z góry dziękuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aneta niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 21:58
Ostatnio stodola w oloboku stala sie modna i pomiesci 200 osob. Piekny lokal. Moze w dabrowie boleslawieckiej,ale nie bylam tam. W boleslawcu zostaje garden i galeria.We lwowku czy kolo lwowka jest magnolia. Tez ladnie.palac w brunowie albo sala w zamku czocha. Piramida w boleslawcu tez jest ale nie wiem ile tam osob wejdzie. Zamek kliczkow moze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fg niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 23:04
w Trzebieniu na w Hali ludowej. Ladnie , solidnie i tanio. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 23:19
~fg napisał(a): w Trzebieniu na w Hali ludowej. Ladnie , solidnie i tanio. Polecam


Pięknie, to może w namiocie wojskowym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
20 lipca 2015r. o 15:55
Wszystko ładnie, brunów, czocha, zamki, ale to są koszta.. A może ktoś robił wesele na sali typu gimnastyczna, i osobno wszystkim się zająć , jak wychodzi taniej? ale też nie chciałabym zeby wyszło źle, banalnie. Nie wiem jak lepiej czy salę na której obchodzi mnie tylko alkohol i ciasta czy zwykła sala gimnastyczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2015r. o 17:52
Madelaine w Lwówku Śląskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~long niezalogowany
20 lipca 2015r. o 17:59
~ napisał(a):
~fg napisał(a): w Trzebieniu na w Hali ludowej. Ladnie , solidnie i tanio. Polecam


Pięknie, to może w namiocie wojskowym?


tanio znaczy ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasiek niezalogowany
20 lipca 2015r. o 18:05
Ja ostanio byłam na weselu w DOM WESELNY ,, MIŁOŚĆ'' W DŁUŻYŹNIE DOLNEJ I sala była klimayzowana, ładne przyjazne kolory .i dużo mniejsca do tańczenia i obok jest noclegi .
nie wiem ile kosztuje wynajęcie sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.