Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urządzamy kącik telewizyjny
~arek niezalogowany
18 lipca 2015r. o 12:42
Tylko co w tym TV oglądać reklamy , reklamy , Rozenek , Chodakowska i coraz głupsze seriale.............i programy publicystyczne o polityce nie wspomnę bo mam odruch wymiotny......co mi z tych 48 cali........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johnson niezalogowany
18 lipca 2015r. o 16:06
.....tak masz rację :* najpierw lider in in erection :* a potem regenerum serum do rąk :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2015r. o 16:16
"Współczesne telewizory mają duże kineskopy"
Otóż współczesne telewizory nie mają ŻADNYCH kineskopów! Z którego roku jest ten artykuł?
W salonie 32-calowe g...? Oglądane z odległości 5 m? Chyba w salonie masażu. Kogoś pogięło. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F/X niezalogowany
18 lipca 2015r. o 16:39
Żeby nie było odbić odbiornik powinien stać plecami do okien, czyli w ich pobliżu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 lipca 2015r. o 16:57
~arek napisał(a): Tylko co w tym TV oglądać reklamy , reklamy , Rozenek , Chodakowska i coraz głupsze seriale.............i programy publicystyczne o polityce nie wspomnę bo mam odruch wymiotny......co mi z tych 48 cali........

świetna wypowiedz , potwierdzając to, dlaczego ja nie mam TV :) [img=1437231457_8k08teq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO niezalogowany
18 lipca 2015r. o 17:25
Nie znam ani jednej osoby w swoim otoczeniu wiek 24-30 lat posiadającej telewizor. Telewizory zastąpiło VOD i rzutniki

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 lipca 2015r. o 22:07
~arek napisał(a): Tylko co w tym TV oglądać reklamy , reklamy , Rozenek , Chodakowska i coraz głupsze seriale.............


ja sprzezylem w jednym salonie PC z kinem, warto kiedy seriale i filmy fullHD DTS w polsce mamy gratis. osobiscie nie uwazam za przesade 60 cali z 3metrów. czasy sie zmieniaja. kolega zapodal projektor bo niektorym i to malo.


Dopisane 18.07.2015r. o godz. 22:07:

szkoda ze o dzwieku ani slowa, obraz to dopiero polowa 'kącika'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 22:20
CNC napisał(a):
~arek napisał(a): Tylko co w tym TV oglądać reklamy , reklamy , Rozenek , Chodakowska i coraz głupsze seriale.............i programy publicystyczne o polityce nie wspomnę bo mam odruch wymiotny......co mi z tych 48 cali........

świetna wypowiedz , potwierdzając to, dlaczego ja nie mam TV :)

Takie programy jak National Geografic, History czy Discovery to kolegę niestety przerastają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.