Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczekające psy na balkonach

~Alicja niezalogowany
11 marca 2016r. o 10:09
~M napisał(a): Rozwiazalem problem ze szczekającym psem,piesek szczeka na balkonie a ja mu kapiszonka hukowego,na drugi dzień wlasciciel z pieskiem na spacer.


widać ,ze pisał to IDIOTA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xenio niezalogowany
11 marca 2016r. o 11:22
Proponuje właściciela wystawić na balkon a pieskowi dać pilota w łapę , ciepłe kapcie , sucho , przyjemnie zobaczymy czy nie bedzie wył na balkonie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12710
#saper nieaktywny
11 marca 2016r. o 11:58
Witam mój piesek zawsze będzie na balkonie. Nie ma takiego zakazu żeby go tam nie było i nie interesuje mnie to że szczeka a co ma robić???? MIAŁCZEĆ !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2016r. o 13:38
saper napisał(a): Witam mój piesek zawsze będzie na balkonie. Nie ma takiego zakazu żeby go tam nie było i nie interesuje mnie to że szczeka a co ma robić???? MIAŁCZEĆ !!

Jakby mi tak obok na balkonie jakiś kundel cały czas szczekał to bym go złapał i z tego balkonu po prostu zrzucił... No chyba zeby było nisko to bym wszedł wyżej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tajatam niezalogowany
11 marca 2016r. o 13:42
Jak chwile poszczeka to nic sie nie stanie, gorzej jak drze morde caly dzien albo jak szcza przez balkon. Nie uwierzylabym gdybym nie widziala na wlasne oczy. Wypuszczaja chyba jak nie chce im sie z nim wychodzic. Sika na fotel albo przez barierki. Super musi pachniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lucja niezalogowany
11 marca 2016r. o 14:56
~ napisał(a):
saper napisał(a): Witam mój piesek zawsze będzie na balkonie. Nie ma takiego zakazu żeby go tam nie było i nie interesuje mnie to że szczeka a co ma robić???? MIAŁCZEĆ !!

Jakby mi tak obok na balkonie jakiś kundel cały czas szczekał to bym go złapał i z tego balkonu po prostu zrzucił... No chyba zeby było nisko to bym wszedł wyżej
widać,pisal to jakiś IDIOTA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2016r. o 17:43
~wlasciciel napisał(a): sami panstwo sprawiaja sobie problemy chodzac pod balkonami, urzadzajac sobie pogawetki itp a pozniej "dlaczego te psy caly czas ujadaja". sa chodniki to prosze chodzic chodnikami i problemu nie bedzie :)


z Panem chyba coś nie "teges" ? Proszę się jednak nie martwić to typowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kornelia niezalogowany
11 marca 2016r. o 18:24
Kiedyś pies moich sąsiadów szczekał całymi dniami,wyprowadzali go na minutę i do domu, kiedy zwróciłam im uwagę pan sąsiad powiedział, że jak mi nie pasuje to powinnam wyprowadzić się do willi pod lasem.Dzisiaj mieszkam w domku pod lasem i mam święty spokój i psa też ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.