Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki dobry telefon do 500 zł

~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 14:10
W biedronce są dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aber niezalogowany
11 września 2015r. o 7:14
Dobra promocja obecnie na telefony jest w sklepie rtv euro agd: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml . Do każdego telefonu jest dodawany pakiet zabezpieczeń MCAfee internet security.Niewiele osób zwraca na to uwagę ale wirusy są coraz popularniejsze właśnie na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo w sklepi można brać sprzęt na raty 0% ( nawet do 50 rat). Sam swego czasu kupiłem tam dość dużo nowego sprzętu. Obsługa jest zorientowana tak więć zawsze możecie podpytać się ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
11 września 2015r. o 8:20
Jak dla kobiety to polecam Samsung Galaxy ACE 4 LTE (SM-G357FZ)

Dane techniczne tutaj:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/smg357fz/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 10:36
~nie nie nie napisał(a): nie nie nie Nokia jest na win kup jej samsunga na android w tej cenie


Ponieważ bo? Się znawca odezwał... Każdy Android w tej cenie po miesiącu będzie mulił jak.... muł. Windows działa szybko na każdym telefonie i wiesz, że za dwa lata będzie działał tak samo jak w pierwszym dniu użytkowania. Niedługo Win10M wejdzie, a więc też powinno się rozruszać trochę w Sklepie, choć najbardziej popularnych aplikacji nie brakuje. No chyba że dla gimnazjum Snapchat jest najważniejszy... Najbardziej brakuje gier, ale i tutaj pomału rynek zaczyna się ruszać.

L535 jest całkiem udanym modelem, no chyba że mówimy o tych wyprodukowanych na samym początku. Tam był problem z dotykiem. Ekran za takie pieniądze OK, cudów i FHD nie ma co wymagać, ale wystarcza. Ja bym się jeszcze zastanowił na dopłaceniem (wg Ceneo) 50 zł do Lumii 640 w Dual SIM. Model dużo lepszy i bardziej wydajny.

I piszę to jako osoba znająca się, której ani Windows, ani Android, ani iOS nie są obce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 11:33
do 500zł to są gówna a nie telefony
dołóż 2tyś do ceny i kup sobie s6 jak ja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
11 września 2015r. o 11:48
~ napisał(a): do 500zł to są gówna a nie telefony
dołóż 2tyś do ceny i kup sobie s6 jak ja :)


Trzeba być frajerem aby kupić tel za 2tyś warty 500zł :)
Wiem pewnie powiesz że mnie nie stać i tak gadam .... powiem ci że więcej wpłacam na cele charytatywne niż ten twój szajsofon wart....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 17:10
To zależy,co chcesz kupić,telefon tradycyjny,czy smartfon.W tradycyjnym bateria będzie trzymala długo,ale za to ma mniej bajerów.Smartfon będzie ladować co dzień lub dwa,w zależności ile będzie go używać.Jeśli to młoda osoba,kup smartfon,jeśli trochę starsza,kup tradycyjny z wyświetlaczem 2,4 cala/np.samsung gt s 5610/,jeśli seniorka lub senior,są telefony z dużymi klawiszami i funkcją alarmu.Miałem wiele telefonów różnych marek i polecał bym Ci jakiegoś Samsunga,tradycyjny czy smartfon.To dobre i trwałe telefony,no i folię na wyświetlacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 18:27
Samsungi dobre i trwałe? Chyba najnowsze modele. Plastik aż niemiło... I ta ich fuszerka z plastikiem imitującym skórę czy aluminium...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.