Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki dobry telefon do 500 zł

~Cerek niezalogowany
6 listopada 2015r. o 6:55
W tej cenie proponuję dwa modele.
Albo ten model Lumii:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/nokia-lumia-535-czarny.bhtml

Albo trochę droższy:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/microsoft-lumia-640-dual-sim-czarny.bhtml

Tańsze androidy mogą się zawieszać .Telefon na windows phone nigdy nie będzie się zawieszał oraz tym moim zdaniem zdecydownaie wygrywa w półce telefonów do 500 zł. Lumia 640 daje radę .Obecnie mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lumia 640 niezalogowany
6 listopada 2015r. o 10:59
też mam lumie 640 i nie narzekam :] takze polecam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
6 listopada 2015r. o 15:14
samsung s4 mini, w tej cenie można praktycznie nowy wyhaczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~efgrhfb niezalogowany
6 listopada 2015r. o 15:56
POLECAM LG SPIRIT,NAPRAWDE DOBRY,WARTY POLECENIA TELEFON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Autor niezalogowany
6 listopada 2015r. o 20:02
Polecam Xiaomi Redmi Note 2- mimo, ze to "chińszczyzna" telefon świetnie wykonany z materiałów dobrej jakości a przy czym parametrami bije na głowę wszystkie "ajfony", Samsungi czy inne Lumie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafi niezalogowany
8 listopada 2015r. o 19:52
Kup nokie lumie 800 super. Telefon dla kobiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
27 listopada 2015r. o 15:12
Może kup jej smartfona,zamiast szukać jakiś starszych modeli, w cenie 500 zł, jak poszukać w sklepach internetowych, to również się coś znajdzie http://www.morele.net/wiadomosc/ranking-smartfonow-top-10-najlepszych-modeli/1171
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megan23 niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 12:36
Dobry telefon z pewnością dostaniesz z abonamentem. I to dużo taniej. Zobacz w T-mobile, bo zawsze mają coś ciekawego. Ja zawsze u nich biorę, bo abonament uczciwie naliczają. Nie ma u nich teraz prawie żadnych zwyżek do abonamentu i nie doliczają takich rzeczy do rachunku jak to robi konkurencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza