Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obrazek ze św. Krzysztofem zamiast mandatu
~oburzony niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:23
gover napisał(a):
~Agnes85 napisał(a): Katole to nie jedyni ludzie w Pl !! Rzygać się już chce tym "kościołem"


Mam nadzieje, ze jeszcze pare lat a Twoje katusze sie skoncza. Bedziesz rzygac meczetami.


Nie odwracaj kota ogonem !! Jak czarni będą siedzieć tam gdzie ich miejsce - w kruchtach - i w sprawach które ich nie dotyczą (aborcja, in vitro itd.) będą trzymać gęby na kłódkę, to nie znaczy, że zaraz imam będzie rządził !! Czarnym pedofilom mówimy stop. A do poczytania polecam ostatnie "Fakty i Mity". Są opublikowane nagrania z rozmów między klerykami i księżmi z WSD. Im więcej ludzi będzie świadomych, co to za hołota - tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 lipca 2015r. o 16:26
Najwięcej o pedofilii piszą ci, którzy sami mają z nią problem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:30
skorn napisał(a): Najwięcej o pedofilii piszą ci, którzy sami mają z nią problem.

No właśnie.Coś b.aktywny jesteś w tych tematach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oburzony niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:32
skorn napisał(a): Najwięcej o pedofilii piszą ci, którzy sami mają z nią problem.


Trafiłeś w sedno niestety. To było dawno, ale ciągle się pamięta i dlatego szlag jasny trafia jak ciągle się o tym słyszy. Taki sqrwiel potrafi spieprzyć życie. I nie mam tu na myśli tylko czarnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 lipca 2015r. o 16:39
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Najwięcej o pedofilii piszą ci, którzy sami mają z nią problem.

No właśnie.Coś b.aktywny jesteś w tych tematach.

Pomyliłem ci się z falco.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
30 lipca 2015r. o 16:40
~oburzony napisał(a): Im więcej ludzi będzie świadomych, co to za hołota - tym lepiej.


Ciesze sie, ze bedzie wiecej swiadomych. We Francji ci swiadomi juz oglosili po bardzo skutecznej lekcji ze strony muzulmanow, ze juz nie bedzie wiecej karykatur Mahometa. Za pare lat takie zjawska nie bede rzadkoscia w Polsce. Mity i Fakty skutecznie przyspieszaja takie wydarzenia. Muzulmanie juz sie ciesza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 17:15
~alex napisał(a): Wydaje mi się ze komuś żal w dupe ściska,ze kobiecie nie dano mandatu,bo sam musiales kiedyś nieźle zaszpnować ze trochę miales do zapłacenia,według mnie to dobra akcja i nie zawsze przekroczenie min pretkosci powinnokonczyc się mandatem bo to nic nie uczy kierowców tylko niepotrzebnie zasila kasę państwa gdzie kupują sobie cuda z nudow

Tu nie chodzi ze komuś żal dupe ściska czy jest to dobra akcja czy zła. Najważniejsze że jest niezgodna z prawem wiec nie powinno jej być a ten kto ją zrobił świadomie powinien ponieść konsekwencje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
30 lipca 2015r. o 17:46
~ napisał(a): Najważniejsze że jest niezgodna z prawem wiec nie powinno jej być a ten kto ją zrobił świadomie powinien ponieść konsekwencje.


Mam nadzieje, nawet mam pewnosc, ze Ty jako obronca prawa, zglosiles ten fakt odpowiednim organom. Jesli nie uczynisz tego, moze to oznaczac, ze wspoluczestniczysz w lamaniu prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.