Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niania

~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 14:44
Czym wy się bulwersujecie? Kobieta chce 500zł za opiekę nad dzieckiem.Taka jest jej oferta i wam nic do tego.To jej czas, jej sprawa! Jak ktoś coś robi w ramach wolontariatu to też jego sprawa i nie wam to oceniać.Nie wszyscy muszą brać za to co robią tysiące złotych.
Każdy ma swój rozum i wolny wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 15:18
~ napisał(a): Każdy ma swój rozum i wolny wybór.

Optymista :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłasobieniania niezalogowany
30 lipca 2015r. o 15:43
~ napisał(a): Czym wy się bulwersujecie? Kobieta chce 500zł za opiekę nad dzieckiem.Taka jest jej oferta i wam nic do tego.To jej czas, jej sprawa! Jak ktoś coś robi w ramach wolontariatu to też jego sprawa i nie wam to oceniać.Nie wszyscy muszą brać za to co robią tysiące złotych.
Każdy ma swój rozum i wolny wybór.


Losie słodki a kto się bulwersuje ? Temat założony więc każdy wypowiada swoje zdanie. Chce to nawet niech robi to za darmo i jeszcze od siebie coś dorzuci :D naprawdę mam to gdzieś .Ile ludzi tyle opinii :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:21
Łosia słodkiego to może ty masz w swoim łóżku- tylko jak przechodzi przez drzwi ze swoim porożem?
Druga sprawa- po twoich kilku wypocinach w tym temacie dochodzę do wniosku, że takim ludkom powinni odciąć dostęp do internetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:38
~ napisał(a): Łosia słodkiego to może ty masz w swoim łóżku- tylko jak przechodzi przez drzwi ze swoim porożem?
Druga sprawa- po twoich kilku wypocinach w tym temacie dochodzę do wniosku, że takim ludkom powinni odciąć dostęp do internetu.
Nie napisała "łosiu słodki" tylko losie słodki,chodzi o los ,rozumiesz co to jest los człowieka? Los czyli dola,życie ,które sie w pewien sposób układa,a ty pierniczysz bez sensu. :D :D :D :D :P Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:43
~byłasobieniania napisał(a):
~ napisał(a): Czym wy się bulwersujecie? Kobieta chce 500zł za opiekę nad dzieckiem.Taka jest jej oferta i wam nic do tego.To jej czas, jej sprawa! Jak ktoś coś robi w ramach wolontariatu to też jego sprawa i nie wam to oceniać.Nie wszyscy muszą brać za to co robią tysiące złotych.
Każdy ma swój rozum i wolny wybór.


Losie słodki a kto się bulwersuje ? Temat założony więc każdy wypowiada swoje zdanie. Chce to nawet niech robi to za darmo i jeszcze od siebie coś dorzuci :D naprawdę mam to gdzieś .Ile ludzi tyle opinii :]
Jak to kto sie bulwersuje? Ty sie bulwersujesz ze 500 to za malo i zeby sie szanowac. Czytaj uwaznie bo wyraznie napisalam ze nie jestem emerytka i tyle mi wystarcza bo po pierwsze malo kogo stac na wiecej a po drugie nie mam noza przy szyji wiec nie musze byc zachlanna i oczekujac tyle nie zamierzam czuc sie ponizona i nie szanowana. Poza tym dziwi mnie twoje niedowierzanie ze lubie dzieci i moge opiekowac sie nimi za taka sume. Moze ty nie lubisz dzieci i chcialabys kokosow za zszargane nerwy ale mi pasuje. I
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 18:04
no katastrofa niania w mamusi reczniku :DDD

za jedno dziecko ok 6zł bierze niania.
sama mam 3 ke dzieci i po wyliczeniu musialabym doplacic niani bo najnizsza krajowa by mi nie starczyla wiec siedze w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
30 lipca 2015r. o 22:12
A co was to obchodzi ? jak ta pani chce to może i za darmo pilnować dziecko komuś i g**** wam do tego ..... nie rozumiem po co się spinacie za ile ona będzie pilnowac ... to ona będzie opoekunka nie wy ale każdy musi wtrącić swoje pięć groszy bez potrzeby .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza