Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje najbogatszy Polak
~@1 niezalogowany
30 lipca 2015r. o 23:22
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a): przemciu ty jestes cofniety o 30 lat albo nawiet do czasow wczesnego kapitalizmu to rolad reagan bedac prezydentem powiedzial, ze "kapitalista to lokomotywa ciagnaca wagony"
jesli tak uwazasz to lepiej abys wrocil do szkoly zamiast tu wypisywac brednie.
najpierw musi byc sprawiedliwosc po to aby kazdy mial takie same szanse a pozniej sprawiedliwie wyplacal zatrudnianym godziwe place. kapitalista zawsze okradal pracownikow i nic sie nie zmienilo. a j
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13816
#TIGER nieaktywny
30 lipca 2015r. o 23:26
Ciekawe czym on się wiele różnił od przeciętnego człowieka chyba tyko kasą wobec boga wszyscy równi , czemu ktoś nie napisze o Kaziu bezdomny zmarł bo nie miał co zjeść i spał na ławce w parku takiego człowiek to mi by było szkoda ,ale o nich nie trzeba mówić pisać bo po co nie oni się nie liczą wobec ludzi bogatych i nie tylko to szara strefa ,a tak samo żył tylko że inaczej życie mu się ułożyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 lipca 2015r. o 23:35
~ona napisał(a): Nie będę tu się rozpisywać i pier*** z pisaniem z dużej litery A jak wam tak żal to starajcie wolny rynek inwestujcie zarabiajcie a potem możecie się wypowiadać a nie siedzicie na stolkach w domu i fujara a robicie tylko ryjem klepiecie w sieci


Nerwy Ci puszczają Mia Donna :D

Czytałem Friedmana w oryginale , ... wróć ... polski przekład , bo z angielskim nie potrafię dojść do porozumienia i doszedłem do wniosku , że głupek noblista nie przewidział korporacjonizmu . A Jeferson tak , a temu wtórował Kennedy. Tak więc chicagowską
szkołę neoliberałów można spokojnie spalić ... i będzie to z pożytkiem dla Ludzkości.

Ale chyba nie wiesz o czym mówię :D
Całuski :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
30 lipca 2015r. o 23:42
Bez caluskow Lesbijka nie jestem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 lipca 2015r. o 23:48
A ja nie jestem kobietą , chociaż Mirek swego czasu zwyzywał mnie od "blachar" :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
30 lipca 2015r. o 23:52
myslalem ze dawno wybaczylas i zapomnialas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
30 lipca 2015r. o 23:55
No zwał jak zwał :D miał prawo nie wiedział co się kryje po drugiej stronie a po nicku można twierdzić że jesteś kobietą ..a nazywał blachara widocznie miał powody ku temu .dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 lipca 2015r. o 23:58
:D Śmiech to zdrowie . Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza