Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka/szkoła jazdy w Bolesławcu

~Zainteresowany niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 7:59
Witam , chce rozpocząć kurs na prawko , jaką szkołę mi proponujecie. Ja mam na oku Cabrio , ale słyszałęm różne opinie na jej temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5865
#gosiabc nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 8:05
a ja polecam http://www.oskleman.pl/ :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 10:25
polecam plusa, zdałam za pierwszym razem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdawalnosc niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 10:28
http://www2.word-legnica.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=160&Itemid=91
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 10:39
Ja robiłem w pLusie,teraz moja żona ,generalnie każdemu polecam:)

Zdawalnośc zdawalnością,ale dużo robi też..stres.
Mi placyk wychodził z palcem w nosie,pojechałem na egzamin,bardziej obawiałem sie przepisów,zdałem gładko,stresik puścił i na pewniak na placyk,pełen lajcik,i buch w pachołek :|
Popsułem statystyki,i to nie wina szkoły,czy instruktora,ale czasem samego kursanta i zachowania na egzaminie ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~It's Me niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 11:54
Ja robiłem w Plusie , zdałem za pierwszym bez żadnych problemów. Polecam każdemu. Najlepsza szkoła w Bolesławcu , taka malutka ciekawostka. (...)

Zmoderowano 09.08.2012 godz.21:42 - powód: pomówienia (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 21:02
Ja polecam Mazura ! najlepszy klimat i podejscie, zaden wyklad nie byl nudny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 22:29
Dwa razy robiłam prawko i dwa razy u Zenka na przestrzeni 12 lat.
Tak, jak kiedyś, tak i nie tak całkiem dawno, przygotował mnie doskonale...
Ale mimo wszystko, trzeba chcieć się nauczyć. Zwalać całą robotę na instruktora nie jest zdrowo dla samego kursanta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza