Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka/szkoła jazdy w Bolesławcu

3145
#hemi nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 23:11
dokładnie K1,usłyszałem prawdziwa historię (nie powiem z której tzw."auto szkoły",tzw.bo auto szkoła to i potoczna nazwa ,jak i nazwa konkretnej na ul.Bankowej) o tym,że pewna osoba spędza już ponad 50h na nauce i dalej nie ogarnia tematu,gubi się w podstawach..
Ale instruktor nie powie wprost iż ta osoba nie czuje auta,nie rozumie zasad i nigdy nie będzie bezpiecznym kierowcą...Nie może tak zrobić i walczy z "cięzką materią"..
Az sie boję spotkac taką osobe na ulicy!!

Najgorszą sytuacją jest sytuacja gdy auto jest złem koniecznym,niezrozumiałą wredną machiną z którą trzeba walczyć,ale do prawka zmusza zycie (dojazdy do pracy itp) :|

czasem sie widzi takich parkujących,gaz do oporu,silnik wyje,a biedna osoba za kierownica nie rozumie dlaczego auto jakoś dziwnie skręca i próbuje zaparkowac na 30 różnych sposobów!!

Tutaj akurat kobieta (a nawet kobiety,bo i koleżanki próbują),ale takie nieogarnięcie tematu dotyczy też facetów..

patrząc na takie filmy nie rozumiem,po prostu nie rozumiem!!!!!!

&feature=related

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 12:10
O kurcze! Skandal! Czytajcie czytajcie! Numer stulecia :) Człowieku o co Ci chodzi? Co tu ma moralnośc do rzeczy? Przecież to człowiek tylko a nie matka teresa. Co ma Ci powiedzieć? Gadam ja to ty tez możesz?gada to gada. Moj instruktor tez wciąż gada i to nie on dzwoni tylko dzwonią do niego, ciągle ktoś zapomina kiedy ma jazde albo coś aż się sam złości. A tak patrząc na twoje wypowiedzi to chyba jestes jakiś odrzucony "miłośnik" albo z konkurencji skoro rozmawiasz w gronie znajomych o tym czy ona gada przez komórke czy nie. Mój instruktor mysle jest w porządku choc gada i jeżdzi bez pasów i przymyka oko kiedy przekraczam prędkość i mnie "umoralnia" a pewnie sam też przekracza. Jak zdam to napisze z kim jeżdziłem i w jakiej szkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 12:13
~~~ napisał(a): O kurcze! Skandal! Czytajcie czytajcie! Numer stulecia :) Człowieku o co Ci chodzi? Co tu ma moralnośc do rzeczy? Przecież to człowiek tylko a nie matka teresa. Co ma Ci powiedzieć? Gadam ja to ty tez możesz?gada to gada. Moj instruktor tez wciąż gada i to nie on dzwoni tylko dzwonią do niego, ciągle ktoś zapomina kiedy ma jazde albo coś aż się sam złości. A tak patrząc na twoje wypowiedzi to chyba jestes jakiś odrzucony "miłośnik" albo z konkurencji skoro rozmawiasz w gronie znajomych o tym czy ona gada przez komórke czy nie. Mój instruktor mysle jest w porządku choc gada i jeżdzi bez pasów i przymyka oko kiedy przekraczam prędkość i mnie "umoralnia" a pewnie sam też przekracza. Jak zdam to napisze z kim jeżdziłem i w jakiej szkole


Gada , ale nie prowadzi ... ta pani zaś przeciwnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 12:36
No to pisz wyraźnie :) Znam nauczycieli którzy palą "dzointy" ale nie w szkole :D . Po zmianie taryfikatora zapłaci 5 punktów i chyba 200 i tyle a ty larum podnosisz az się mod wmieszał :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 16:36
Robiłam kurs w esce u Pana Romana Krausa-zdałam właśnie wczoraj w legnicy za pierwszym razem,jak wszyscy jego kursanci.Szczerze polecam,oni wszyscy w Esce są super instruktorami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 17:22
Niedzielni kierowcy - tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtek niezalogowany
12 sierpnia 2012r. o 17:29
żeby tylko zaraz ktoś nie pomyślał, aby postawić tam światła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
24 września 2012r. o 21:36
~Bartek napisał(a): Witam.Nie znalazłem podobnego tematu.Pytanie do tych co zdają lub mają prawko na motor.Do jakiej szkoły sie najlepiej zapisać? Tak zeby dobrze przyuczyli do egzaminu i w ogóle.Pozdrawiam

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza