Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam dobrego endokrynologa!!

4337
#felek nieaktywny
13 sierpnia 2015r. o 11:28
Pomóżcie! Szukam dobrego endokrynologa. Zależy mi na szybkiej wizycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 11:38
felek napisał(a): Pomóżcie! Szukam dobrego endokrynologa. Zależy mi na szybkiej wizycie.


Też szukam, to nie takie proste :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 11:40
Tu na bank nie znajdziecie.Jedźcie do Wrocławia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 13:35
Ja mam od niedawna stwierdzona niedoczynnosc i chodze do Knychalskiego obok PROVITY.Jest to chirurg i endokrynolog w trakcie specjalizacji.W Boleslawcu jest jeszcze endokrynolog na opitza ale ponoć mruk itp i endokrynog na 1000lecia ale nie ma miejsca nawet prywatnie w tym roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 13:40
Moja mama jeździła na wizytę prywatną do Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nasturcja niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 13:52
jezdzilam do Lubina do doktor Dobrowolskiej,ale od kiedy jest tu Knychalski,to chodze do niego,na razie jest ok,robił usg i wyglada na gościa,ktory sie zna na rzeczy,dodam ze przyjmuje na Medicover
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 13:53
Witam, w Humedzie al. 100-lecia przyjmuje dr Maria Adamarczuk-Janczyszyn, ale okres oczekiwania na wizytę jest bardzo długi.

Ja też potrzebowałam szybkiej wizyty i trafiłam do dr Tomasza Tomkalskiego, przyjmuje na ulicy Opitza w soboty. Numer telefonu do rejestracji 607 345 345. Czekałam 3 tygodnie na pierwszą wizytę. Przed wizytą czytałam negatywne opinie na temat tego lekarza w necie, ale po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona. W mojej ocenie jest bardzo profesjonalny, a tej cechy właśnie u lekarzy szukam.
Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 14:53
ja leczyłam się u doktora Tomkalskiego, lekarz kompetentny i profesjonalny a ponieważ mam jeszcze inne schorzenia to nie bawił się w zgadywankę tylko od razu wziął mnie do siebie na oddział, przeprowadzono wszystkie kompleksowe badania w tym kierunku i zostałam wyleczona,polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.