Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy powinni zwrócić medale Solidarności?

~ niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 1:04
~ napisał(a): oddali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w miarę trzeźwy niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 14:44
~ napisał(a):
~ napisał(a): oddali?


Nie oddali bo, jak sami twierdzą, nie dla siebie brali te medale a więc: P.Roman - dla ratusza,przewodniczący RM - dla RM, prezes ZEC-u - dla ZEC-u, prezes PWiK-u - dla PWiK-u, dyrektorka BOK-u - dla BOK-u itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 16:44
Panie w miarę trzeeżwy i wszyscy inni zainteresowani tym tematem chciałbym z kimś z was się spotkać . Jeszcze jestem szeregowym członkiem Solidarności i dużo wiem w tym temacie . Na najbliższym zebraniu chcę poruszyć temat medali , morze mnie przekrzyczą bo nie jestem zbyt dobrym mówcą ale to nic ja jeszcze wierzę że obecna Solidarność to nie nędzna atrapa tej z 1980r. .Kontakt 696207676 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 17:01
Czy na serio panie Lucjanie nie widzi pan ze w Boleslawcu Solidarnosc zostala zawlaszczona przez obecną wladze w ratuszu? Tu tylko slepy tego nie widzi. Dawca medali w sporze w BOK nie trzymal strony pracowniczej, wrecz przeciwnie dzialal w porozumieniu z dyrekcja BOK i wladzami miasta. Jedynie zwiazkowcy ze szkoly uratowali honor Solidarnosci jednak to nic nie zmieni. Obecni dzialacze S w Boleslawcu czerpią pelnymi garsciami ze znajomosci z wladzą miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 13:47
Panie Tomku ja należę do ludzi łatwowiernych i naiwnych do Pokładka straciłem szacunek już kilka lat temu . Miałem iść na to posiedzenie Rady ale zrezygnowałem bo to nie moje klimaty , nigdy nie przyszłoby mi do głowy że Zbyszek Razik zapomniał że jest przewodniczącym Związku Niezależnego i Samorządnego. Na obchody rocznicy Prezydent i jego świta powinni być zaproszeni jako goście a nie być współorganizatorem . Oczy mi się otwarły w kościele po przemówieniu Zbyszka , tam dziękował radnym byłej i obecnej kadencji za dobrą współpracę a nic nie wspomniał o kolegach byłych i obecnych działaczach .Zbyszku jak to przeczytasz potraktuj to jako list otwarty - na zebraniu nie dopuścilibyście mnie do głosu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.A. niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 14:29
Panie Lucjanie ! Szacun i jeżeli ma Pan wiadomości kto wówczas działał po zakładach to najprosciej nam to wszystko tutaj opowiedziec ...Mam wielka nadzieję ,że dowiemy sie w koncu kto i co robił w tamtym czasie. Ciekawy tez jestem dlaczego transparentni działacze (a wie Pan zapewne o kim mowa) po uzyskaniu gratyfikacji pienieznej i uzyskaniu mało ważnych odznaczeń nagle przeszli na stronę władzuni...Pozdrawiam i czekam na jakiś pamietnik (ale nie Z.....pis).:)
PS. Czy tak Pan sobie wyobrażał swój zakład pracy ?Zniszczono go a z hałdą nawet nasze wnuki sobie nie poradza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fazi niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 14:41
Swego czasu dostali nawet honorowe obywatelstwo miasta od jednynie slusznej partii prezesów zeby scementowac zwiazek. Dzis chodza z glowami zadartymi wysoko. Spokojnie, wraz z przegrana cesarza zniknie tez wasze "bohaterstwo"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ORMO niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 14:52
Jak nie zamierzają oddać dobrowolnie to ściągnąć oddziały ZOMO i odebrać siłą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.