Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy powinni zwrócić medale Solidarności?

~Lucjan Złotkowski niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 15:17
~N.A. napisał(a): Panie Lucjanie ! Szacun i jeżeli ma Pan wiadomości kto wówczas działał po zakładach to najprosciej nam to wszystko tutaj opowiedziec ...Mam wielka nadzieję ,że dowiemy sie w koncu kto i co robił w tamtym czasie. Ciekawy tez jestem dlaczego transparentni działacze (a wie Pan zapewne o kim mowa) po uzyskaniu gratyfikacji pienieznej i uzyskaniu mało ważnych odznaczeń nagle przeszli na stronę władzuni...Pozdrawiam i czekam na jakiś pamietnik (ale nie Z.....pis).:)
PS. Czy tak Pan sobie wyobrażał swój zakład pracy ?Zniszczono go a z hałdą nawet nasze wnuki sobie nie poradza...
Podjąłbym dyskusje o tym co było i o tym co jest na fb. bo byłem jednym z założycieli Solidarności tu byłoby zbyt wiele komentarzy anonimowych złośliwców . Inna sprawa to to że nie chcę dołączyć do i tak zbyt wielu " zasłużonych kombatantów" - wszystko co robiłem to była typowa praca związkowca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 16:55
Dzisiaj popisał się ten fiut P Duda przydupas Pisaków ,całą tą Solidarność tylko roz....dolić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 17:39
...Pan Lucjan: "Podjąłbym dyskusje o tym co było i o tym co jest na fb. bo byłem jednym z założycieli Solidarności tu byłoby zbyt wiele komentarzy anonimowych złośliwców . Inna sprawa to to że nie chcę dołączyć do i tak zbyt wielu " zasłużonych kombatantów" - wszystko co robiłem to była typowa praca związkowca ."

Wierzę Panu i proszę pisać ! Pana nazwisko znajduje się w Encyklopedii Solidarności jako jednego z nielicznych Bolesławian...Nie ma tam żadnego z wyróżnionych medalem Solidarności ani tego ,który te medale przyznawał ... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2015r. o 15:27
a przy wyborach smialo beda pisac ze dostali medale od solidarnosci. za co to juz nikt nie napisze i nikt nie zapyta. oszusci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 1:20
emem napisał(a):
~ napisał(a): oddali?


Nie oddali. Podczas rozmow telefonicznych niektorzy rzucali sluchawka, a niektorzy uznwali, ze to nie jest medal dla nich tylko dla wszystkich pracownikow.


W myśl zasady
Weźmy się i zróbcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 6:23
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17825190
Nie oddadzą. Mają w d.... Tak jak widać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lucjan Złotkowski niezalogowany
7 września 2015r. o 10:01
~ napisał(a): http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17825190
Nie oddadzą. Mają w d.... Tak jak widać!
Już było mnóstwo artykułów o różnego rodzaju przekrętach i co - nic .Są dziennikarze przychylni jednej lub drugiej opcji i nawzajem się opluwają a łowcy niesprawdzonych sensacji mają temat do atakowania - wielka burza a po niej cisza , kilku kandydatów do koryta się wypromowało i lądują w PiS lub PO. Pan/Pani nie mający odwagi się przedstawić twierdzi że nie oddadzą , pytam co ma ich zmusić aby oddali anonimowe wpisy ? .Zgłoście się do mnie jestem członkiem Solidarności wiernym ideałom lat osiemdziesiątych nie stoję z boku i nie czekam aż ktoś za mnie załatwi . Skrytykowałem Razika który za tym stoi i nie odpuszczę , czekam na odpowiedż z Centrali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.A. niezalogowany
7 września 2015r. o 14:42
Przykro mi Panie Lucjanie ale tu Pan nie znajdzie popleczników chocby dlatego ,ze ludzie sie zawiedli i wtedy kiedy można było ...to Solidarność zawładnęli ludzie wykształceni w PRLu a ich jedyną zaletą było to ,że biesiadowali w odpowiednim gremium..klechów i nowobogackich...
Tym bardziej mi przykro ,że jest Pan jedynym znanym mi dawnym działaczem z Bolesławca ,który próbuje czasami protestować przeciwko wynaturzeniom ruchu robotniczego jakim była Solidarność...
Któż dziś pamięta ,ze to robotnicy i pracownicy z zakładów przemysłowych byli "solą" Solidarności...
Dziś Solidarność w Bolesławcu to jakieś tam związki w oświacie i administracji...państwowej...ot takie wynaturzenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza