Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Solidarność zbojkotowała Paradę Ceramiczną
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:22
Nie ukrywamy się. Walczymy o prawa pracownicze. Zlosliwi krytykują , ale nie potrafią się przeciwstawić sytuacji, jaka zaistniala w MCCBOK czy szkole. Sprawy wymagają poświęcenia, nerwów i zdrowia. Dlaczego nikt nie pisze o tym, ze częsta finisz mial miejsce w sądzie na KORZYSC pracownika. Tam nie ma znajomości.!!!! W taki ssposób wspierany się, rozmawiamy z urzednikami, bo to zależy związkom zawodowym Solidarność. Czy ktoś wziął pod uwagę, ze Te konflktowe pracodawczynie nie potrafią dowodzić ludźmi, a przy okazji jedna z nich narazila na straty budżet miasto - Boleslawiec! Pracodawca czasem nie ma racji, nie może kierować się emocjami. Oczywiscie , w świetle kamer prezentuje się cudownie, ale o tym , w jaki sposób traktuje ludzi, nie pochwali się! A wiec proszę , by uszanować postawę związkowców. Trzeba mieć wiele odwagi, by stanąć w obronie innego, gdy wielu się przygląda , nie reaguje i w gleb i duszy cieszy się, ze to nie on.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~weronika niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:49
Jak obejrzałam realcję z wręczenia tych medali w lokalnej tv, gdzie wszystko wydawało się takie piękne, dostojne i eleganckie, potem przeczytałam tutaj co się stało i aż mnie zemdliło. Zrobiło mi się niedobrze. Teraz już wiem jak tv manipuluje się przekazem w tej sprawie./ Pytanie ilu ludzi się dowie o tej obłudzie? Mało, a to przecież nie wystarczy pozbawić tych ludzi władzy.
Wielki wstyd dla władzy, tych urządników i telewizji. Tyle kłamstwa i obłudy. ;(
Spory cios dla Solidarności z powodu tej ceremonii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 23:22
A kogo wogóle obchodzi czy ta "S" była na paradzie? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 4:03
~weronika napisał(a): Jak obejrzałam realcję z wręczenia tych medali w lokalnej tv, gdzie wszystko wydawało się takie piękne, dostojne i eleganckie, potem przeczytałam tutaj co się stało i aż mnie zemdliło. Zrobiło mi się niedobrze. Teraz już wiem jak tv manipuluje się przekazem w tej sprawie./ Pytanie ilu ludzi się dowie o tej obłudzie? Mało, a to przecież nie wystarczy pozbawić tych ludzi władzy.
Wielki wstyd dla władzy, tych urządników i telewizji. Tyle kłamstwa i obłudy. ;(
Spory cios dla Solidarności z powodu tej ceremonii.


Ja za taką kasę jaką oni trzepią mogę tak wstydzić się codziennie.Pieniądz i wstyd nie śmierdzi .
Macie swój etos,macie swoją Solidarność.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:38
Czlowieku, my oplacamy co miesiąc skladke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:44
~Nauczyciel napisał(a): Prawa pracowników są łamane, a winni dostają nagrody! Wstyd i obłuda! Dobrze, że istnieją jeszcze ludzie ( nauczyciele ), którzy mają odwagę powiedzieć prawdę, pokazać się i bronić wartości, które niestety nie są wygodne dla tych, którzy tak postępują. Ludzie, obudźcie się! Jesteście zakładnikami własnej niemocy. Czas to zmienić i powiedzieć odważnie NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chyba jestes jednym z nich. Tez uciekasz na zwolnienie lekarskie jak pali ci sie grunt pod nogami? A moze tez zapisujesz sie do zwiazkow by cie nie zwolnili...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:52
Jeśli chcesz o tym porozmawiać, zapraszamy . Boleslawiec ul. Karpecka - do siedziby.:-) O:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:52
Jeśli chcesz o tym porozmawiać, zapraszamy . Boleslawiec ul. Karpecka - do siedziby.:-) O:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza