Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dialog podstawą powrotu do wolności
~olek niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 20:47
U nas w Bolesławcu Solidarność daje medale tym, którzy nie potrafią prowadzić dialogu z pracownikami. Liczy się tylko zdanie władzy ratuszowej. To jest Solidarność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 21:02
Nie wiem komu i czemu służy obecna Solidarność. Związek ten został wessany przez polityków i jest przez nich manipulowany. Starzy działacze S zostali odstawieni na boczny tor a ich miejsce zajęli ludzie, którym daleko do "dołów". Obecne obchody kolejnej rocznicy to jeden wielki cyrk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 21:10
cyrkiem jest to że prezydent Niemiec mówi ''Polska jest piękna ,rozwija się ...'' a polski prezydent odpowiada '' ale Polska jest niesprawiedliwa'' :D
jak to się nazywa ?...promocja? :D

to mówi polski prezydent ?..ten ''wszystkich Polaków''?
jak dobrze że nie mój... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 21:14
A jest sprawiedliwa? dobrze że prezydent prawdę Niemiaszkom mówi, bo oni gotowi zaraz od nas więcej wymagać np. w kwestii imigrantów, gdzie nasi obywatale klepią biedę. Chcesz płącić kilka tysi na jednego araba? ja k..a nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 21:16
Szersza wypowiedź Dudy :)

"Andrzej Duda ujawnił w niedzielę podczas przemówienia w Szczecinie, że prezydent Niemiec powiedział mu, że "Polska pięknie się rozwija". Duda miał odpowiedzieć Gauckowi, że "trudno tego nie zauważyć, że każdy, kto był w Polsce w latach 80. i 90. i kto odwiedza ją teraz, widzi, że się wiele zmieniło, że Polska stała się nowocześniejsza".

"Jest tylko jeden w tym wszystkim problem. I mówię: 'panie prezydencie, sądzę, że ludzie dlatego mnie wybrali, bo głośno powiedziałem i nazwałem sprawy po imieniu: niestety Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym, sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo'" - mówił prezydent.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-konsternacja-po-slowach-andrzeja-dudy-prezydent-doniosl-na-s,nId,1876917#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niestety niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 21:22
Jeszcze będziecie przeklinać ten dzień kiedy wybraliście prezydencika Dudę,nie wspomnę o tym prostaku Piotrusiu Dudzie i o jego śmiesznym związku zwanym Solidarność czwartej RP : Nie o take Polskę walczyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 21:26
~niestety napisał(a): Jeszcze będziecie przeklinać ten dzień kiedy wybraliście prezydencika Dudę,nie wspomnę o tym prostaku Piotrusiu Dudzie i o jego śmiesznym związku zwanym Solidarność czwartej RP : Nie o take Polskę walczyłem.


I dobrze że Duda jest prezydentem. Gdybyś miał dalej tego gajowego za prezydenta z całą tą PO założoną przez niemieckich agentów to miałbyś za pół roku cały kontyngent imigrantów, którzy za 10-15 lat zaczną Polakom łby obcinać. Ale widzę, że mózg masz nieźle urobiony przez tvn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 21:26
~olek napisał(a): A jest sprawiedliwa? dobrze że prezydent prawdę Niemiaszkom mówi, bo oni gotowi zaraz od nas więcej wymagać np. w kwestii imigrantów, gdzie nasi obywatale klepią biedę. Chcesz płącić kilka tysi na jednego araba? ja k..a nie!


liczysz na to że nie zmieni się liczba (2200) jaka Polska miała przyjąć ?
teraz po oświadczeniu że wysokość kwot przydzielana danemu państwu uzależniona jest od liczby przyjętych uchodźców ,liczba ta moim zdaniem zwiększy się do około pięciu przynajmniej ...
dlaczego ? ;)
ja jestem przeciwny przyjęciu nawet stu ...
i nie piszcie mi tu pierdół typu ''uciekają przed wojną''

jeśli uciekają przed bombami to nie przed polskimi ...no fakt -trudniej niż Morze Śródziemne przepłynąć Atlantyk... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza