Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dialog podstawą powrotu do wolności
~ niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 21:57
~olek napisał(a):
~niestety napisał(a): Jeszcze będziecie przeklinać ten dzień kiedy wybraliście prezydencika Dudę,nie wspomnę o tym prostaku Piotrusiu Dudzie i o jego śmiesznym związku zwanym Solidarność czwartej RP : Nie o take Polskę walczyłem.


I dobrze że Duda jest prezydentem. Gdybyś miał dalej tego gajowego za prezydenta z całą tą PO założoną przez niemieckich agentów to miałbyś za pół roku cały kontyngent imigrantów, którzy za 10-15 lat zaczną Polakom łby obcinać. Ale widzę, że mózg masz nieźle urobiony przez tvn.


Za to tobie mózg się zlasował od telewizji Trwam i pisowskiej propagandy. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 22:11
~ napisał(a):
Za to tobie mózg się zlasował od telewizji Trwam i pisowskiej propagandy. :P


Nie oglądam tej tv i nie jestem z PiS. Wystarczy otworzyć oczy. PO to partia na usługach Niemiec. Fakty mówią same za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 22:11
~ napisał(a):
Za to tobie mózg się zlasował od telewizji Trwam i pisowskiej propagandy. :P


Nie oglądam tej tv i nie jestem z PiS. Wystarczy otworzyć oczy. PO to partia na usługach Niemiec. Fakty mówią same za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 22:11
falco napisał(a): cyrkiem jest to że prezydent Niemiec mówi ''Polska jest piękna ,rozwija się ...'' a polski prezydent odpowiada '' ale Polska jest niesprawiedliwa'' :D
jak to się nazywa ?...promocja? :D

to mówi polski prezydent ?..ten ''wszystkich Polaków''?
jak dobrze że nie mój... :>


To jest nieprawda?... '' ale Polska jest niesprawiedliwa''
Nie rozpisuje się w szukaniu pokrętnych teorii. To wszystko zależy od punktu siedzenia. Można być "Burym", ale nie kotem i śmiać się tej sprawiedliwości w twarz. Miłego wieczoru, tak uroczystego co dla niektórych, jak dobrze, że nie hołduję okrągłostołowcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 22:26
~Tak z boku patrząc........... napisał(a): ... Miłego wieczoru, tak uroczystego co dla niektórych, jak dobrze, że nie hołduję okrągłostołowcom.


Kolego Patrzącyzboku :D O ile mnie starcza pamięć nie myli , to kolega Szechter brał udział w obradach ... ja wtedy gówniarzem byłem , ale pan Cezary Piotr Tarkowski miał proroczy sen :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/michnik-na-wokandzie-niebieskiej-bajka-na-szabas-dyzurny-psychiatra-kraju-2015-08

:D

Wolność Bracia Lachy, możemy uzyskać dopiero wtedy , gdy będziemy mieli władzę nad kreacją narodowego pieniądza. Dopóki tej władzy nie mamy , dopóty jesteśmy niewolnikami anglosasów i żydów . Z deszczu , pod rynnę ... patrząc z perspektywy ostatnich siedemdziesięciu lat.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
31 sierpnia 2015r. o 22:39
A czym jest narodowy pieniądz? Czy to coś takiego jak państwowy pieniądz?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 sierpnia 2015r. o 23:01
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
falco napisał(a): cyrkiem jest to że prezydent Niemiec mówi ''Polska jest piękna ,rozwija się ...'' a polski prezydent odpowiada '' ale Polska jest niesprawiedliwa'' :D
jak to się nazywa ?...promocja? :D

to mówi polski prezydent ?..ten ''wszystkich Polaków''?
jak dobrze że nie mój... :>


To jest nieprawda?... '' ale Polska jest niesprawiedliwa''


Co by Duda nie powiedział, falco musi twierdzić na odwrót. Sam marudzi na sytuacje w Polsce, ale Dudzie nie wolno, bo jest prezydentem. Powinien dać sie poklepywać jak jego pozbawiony charakteru poprzednik.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 23:09
Hipokryzja u falco to już za mało powiedziane..... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza