Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
H. Prabucki: Państwa głos, to dla mnie zaszczyt i zobowiązanie
~mm niezalogowany
11 września 2015r. o 17:18
Doświadczenie ma którego starczyłoby na obdzielenie wszystkich obecnych radnych.Skuteczny w działaniu i z okręgu!! Macie na plakacie numer pamiętajcie go... może się przydać w sprawach istotnych dla osiedla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
11 września 2015r. o 18:52
~mm napisał(a): Doświadczenie ma którego starczyłoby na obdzielenie wszystkich obecnych radnych.Skuteczny w działaniu i z okręgu!! Macie na plakacie numer pamiętajcie go... może się przydać w sprawach istotnych dla osiedla.
Doświadczenie to może ma
jak ten Boluś z osiedla dolne młyny, chodził po mieszkaniach i prosił o głos,żeby się dostać do rady ,pod skszydła romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
11 września 2015r. o 18:52
~mm napisał(a): Doświadczenie ma którego starczyłoby na obdzielenie wszystkich obecnych radnych.Skuteczny w działaniu i z okręgu!! Macie na plakacie numer pamiętajcie go... może się przydać w sprawach istotnych dla osiedla.
Doświadczenie to może ma
jak ten Boluś z osiedla dolne młyny, chodził po mieszkaniach i prosił o głos,żeby się dostać do rady ,pod skszydła romana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
11 września 2015r. o 19:19
JA Z RODZINĄ STAWIAM NA POGODĘ. OBIECUJACY CZŁOWIEK PO OSTATNICH WYBORACH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~got niezalogowany
11 września 2015r. o 19:22
Pan Prabucki to sprawdzony czlowiek. Plecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 20:44
~. napisał(a): JA Z RODZINĄ STAWIAM NA POGODĘ. OBIECUJACY CZŁOWIEK PO OSTATNICH WYBORACH


Pisanie w internecie całego tekstu wiEEelkimi literami to wiocha! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
11 września 2015r. o 21:48
a ja nie polecam z wiadomych mi przyczyn !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 21:53
~got napisał(a): Pan Prabucki to sprawdzony czlowiek. Plecam.


No i jaki jest wynik tego sprawdzenia ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.