Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Docieplenie budynku

12822
#janko9 nieaktywny
9 września 2015r. o 14:18
Jaką grubość styropianu stosowaliście przy docieplaniu budynku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 14:19
14 cm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 20:16
Wg tych,co ocieplają i sprzedawców styropianu najpopularniejsza jest dziesiątka.Ja tak ocieplilem.Można 12,można 14,wyjdzie trochę więcej styropianu i kasy,ale jeszcze lepsza będzie izolacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rybus niezalogowany
10 września 2015r. o 15:30
Czasami nawet 18 cm stosują, ale to w skrajnych przypadkach.
A co chcesz ocieplać? Pytam, bo dobrą alternatywą jest izolacja natryskowa. Tutaj możesz trochę więcej o tym poczytać: http://www.am-pur.pl/pianka_pur
Ma szerokie zastosowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
10 września 2015r. o 20:14
Pianką ocieplałem poddasze. Fajna sprawa lecz wątpię żeby nadawała się na izolację zewnętrzną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 21:34
Firma taka jak Bolix ociepla styropianem dziesiątką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Donn niezalogowany
11 września 2015r. o 7:52
Trzeba pamiętać o tym jakim styropianem się ociepla. Od jego przenikalności cieplnej zależy jakość izolacyjna przegrody. Można dać mniej, ale lepszego styropianu lub więcej tego o najgorszych parametrach (i taniego). Pod uwagę też należy brać jak bardzo chcemy "zanurzyć" okna w elewacji bo grubszy styropian stworzy taki efekt. Można np zamiast 10 cm gorszego styropianu dać 8 cm grafitowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ksauter niezalogowany
28 września 2015r. o 7:21
Ja mam rady w kwestii izolacji dachu http://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/budowa/izolacja/izolacja-cieplna/izolacja-stropow-i-poddaszy/jak-ocieplic-dach.html Akurat jestem po lekturze, bo teść potrzebował takiej wiedzy, a szkoda mu kasy na fachowców. Może ten namiar też się przyda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza