Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

szkola języków obcych

~ja niezalogowany
14 września 2015r. o 18:02
Która szkołę języków obcych polecacie w Boleslawcu. Chodzi o język angielski praktycznie od podstaw. Jak znacie ceny tez dajcie znać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 18:19
Proszę admina o zamknięcie tematu - powód: kolejny leniwy troll lub spamer.

W czasie w jakim napisałeś/łaś tego posta zdążył(a)byś zadzwonić do przynajmniej jednej szkoły i uzyskać stosowne informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 września 2015r. o 12:21
Licze na opinie osob które chodzily do takich szkól. Ciekawe czy dwoniac do jakiejs szkoly powiedza mi jakie szkola ma wady. Pozdrawiam trollu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 13:42
Może prościej popytać znajomych i znajomych znajomych? Nie boisz się, że odpisza ci głównie właściciele szkół? Pomyśl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trompka niezalogowany
7 lutego 2017r. o 11:37
Ja myślę, że do tego tematu warto podejść z głową. Jeśli chcecie dobrze opanować język, to najlepiej skupcie się na takich szkołach jak http://szkolalemon.pl/ W nich będziecie w stanie nauczyć się od podstaw wszystkiego, czego potrzebujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wioll niezalogowany
7 lutego 2017r. o 13:55
Szkoda, że nie napisałeś dla kogo są te zajęcia. W sumie dla kogo by nie było czy dziecka czy dorosłego, któremu potrzebny jest ten język ,np. do znalezienia pracy czy podniesienia swoich kompetencji ja osobiście polecam wyjazd. Dziecko może jechać na obóz, dorośli w celach zarobkowych. Nic tak nas nie odblokuje do mówienia jak przebywanie w ojczystym kraju języka. Ja z Bolesławca przeniosłam się na studia do Warszawy. Mijał rok, drugi i trzeci – w końcu zdałam sobie sprawę, że jak nie wezmę się za naukę języka teraz to nigdy tego nie zrobię. Najpierw chodziłam na korepetycje do studentki filologii angielskiej potem zdecydowałam się na wyjazd do Londynu. Wprawdzie był to okres studiów, a więc średnio z kasą w portfelu zdecydowałam się na pożyczke online. Nie jest to taka zła opcja, wystarczy https://loando.pl/wpis/dobrze-poinformowanym-pozyczkobiorca Pożyczkę spłaciłam po powrocie w ciągu trzech miesięcy, a umiejętności zdobyte na wyjeździe wykorzystuje teraz w pracy, co przekłada się na moje zarobki. Oczywiście nie usiadłam na laurach, tylko cały czas poświęcam sporo czasu na naukę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do trolla niezalogowany
7 lutego 2017r. o 14:45
To samo co w temacie Dokąd na wakacje ?

~~Wioll napisał(a): Szkoda, że nie napisałeś dla kogo są te zajęcia. W sumie dla kogo by nie było czy dziecka czy dorosłego, któremu potrzebny jest ten język ,np. do znalezienia pracy czy podniesienia swoich kompetencji ja osobiście polecam wyjazd. Dziecko może jechać na obóz, dorośli w celach zarobkowych. Nic tak nas nie odblokuje do mówienia jak przebywanie w ojczystym kraju języka. Ja z Bolesławca przeniosłam się na studia do Warszawy. Mijał rok, drugi i trzeci – w końcu zdałam sobie sprawę, że jak nie wezmę się za naukę języka teraz to nigdy tego nie zrobię. Najpierw chodziłam na korepetycje do studentki filologii angielskiej potem zdecydowałam się na wyjazd do Londynu. Wprawdzie był to okres studiów, a więc średnio z kasą w portfelu zdecydowałam się na pożyczke online. Nie jest to taka zła opcja, wystarczy https://loando.pl/wpis/dobrze-poinformowanym-pozyczkobiorca Pożyczkę spłaciłam po powrocie w ciągu trzech miesięcy, a umiejętności zdobyte na wyjeździe wykorzystuje teraz w pracy, co przekłada się na moje zarobki. Oczywiście nie usiadłam na laurach, tylko cały czas poświęcam sporo czasu na naukę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janke niezalogowany
7 lutego 2017r. o 14:46
Super ta szkoła, jak widać już z językiem polskim mają problem zamiast młodzież.:D

~~trompka napisał(a): Ja myślę, że do tego tematu warto podejść z głową. Jeśli chcecie dobrze opanować język, to najlepiej skupcie się na takich szkołach jak http://szkolalemon.pl/ W nich będziecie w stanie nauczyć się od podstaw wszystkiego, czego potrzebujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego