Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uchodźcy w naszym mieście

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2015r. o 15:04
No przecież Pakistan graniczy z Syrią i Albanią , to się organizatorom eksodusu trochę nacje pomieszały :D :D :D

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 18:22
Chyba nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2015r. o 19:20
Pannazdzieckiem napisał(a): " – Wiemy przecież, że jednorazowy zasiłek z Unii wystarczy na miesiąc, góra na dwa, ale nie na utrzymanie, edukację itd. "

Brawo Panie Dwuimienny :) Widać wyraźnie , że jaja Pan posiadasz .

Moje gratulacje. Dobranoc :)


nadal bywasz naiwny?

to tylko ''wazelinka'' bo co by powiedział ''pleban'' i jego ''owieczki'' ;)

myślisz ze gdyby zaprosił tu ''ahmedów''miał by ich poparcie?on dobrze wie że spada mu poparcie i każdy ''głos'' to szansa na ''przeżycie''

widzisz jak łatwo zyskać czyjeś poparcie?...sam już jesteś gotowy głosować na niego a nie tak dawno... ;) :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14091
#majetnyStef nieaktywny
28 września 2015r. o 19:23
~ napisał(a):
od kiedy to Pakistańczycy i Albańczycy są syryjskimi uchodźcami ;)


To twoje pytanie trąci "ruską ambasadą". To muszą być przebrani ruscy aby namieszać w UE i między dobrymi Syryjczykami.
Nie wolno zadawać takich pytań gdy wróg u bram się czai ;)

jestem antysejsmitą, preferuję mowę nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2015r. o 19:56
PanM napisał(a): imigranci My i Oni ...

[img=1443372080_wwd3ogk.jpg]


Prawidłowa odpowiedź PanieM, to a, b i c :D

a) oskarżanie "ciapatych" o pęd do socjalu, sami będąc jego jednym z głównych beneficjentów (UK, Holandia)

b) kilka funtów niezależnie od klimatu, odbioru wewnątrz danego kraju nie stanowi przeszkody :) nie wiem, czy określenie "dobry i tani robotnik" ma na tym bogatym zachodzie pozytywną konotację :) odstawiamy więc swoją narodową dumę, żeby przybyć na wieś swoim lewostronnym oplem albo bmw i wzniecić ogólny podziw okolicy :D

c) brak znajomości historii swojego własnego kraju, szukanie "wrogów" wśród tych, którzy wrogami dla tego kraju ostatni raz byli 320 lat temu :), bo potem go wspierali (1711, 1768, 1774, 1831, 1848, 1855, 1863). Dodam jeszcze jaranie się skrajną prawicą w Niemczech, jakby endeckie żuczki nie wiedziały, że po krwiożerczych muzułmanach, przyjdzie czas na zrobienie porządku z Polakami i ich ziemiami tymczasowo administrowanymi (nie ma traktatowego, międzynarodowego usankcjonowania przynależności naszych ziem zachodnich do Polski - jest jedynie układ Polsko - Niemiecki, które jakiś kolejny skrajnie prawicowy rząd podważy w każdej dowolnej chwili). :] Wystarczy, że przyjdzie prawdziwy kryzys ekonomiczny i demokracja w Niemczech, czy Francji się skończy. (tak, nie trzeba wychodzić z UE, ona wieczna nie będzie, kiedyś sama się skończy). Najbardziej zresztą to się z tego ucieszy nasz kolejny przyjaciel - "muzułmańska" (hahaha) Rosja (i niekoniecznie będziemy wraz z "braćmi" Moskalami podzielać tę radość)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2015r. o 20:11
falco napisał(a): ...
nadal bywasz naiwny? ...


Bywam . Jeszcze nie wszystko wiem , Papugo :). Ale oprócz tego , staram się również być sprawiedliwy. W natłoku propagandy o " uchodźcach " cieszy każdy głos rozsądku , bez względu na partykularne intencje. Pan Dwuimienny , boi się drukować lokalną kasę i nie chce mi reaktywować fabryki domów , to chociaż w tej kwestii nieco się zrehabilitował. Dla porównania Skopaczówna z całym aparatem państwa istniejącego jedynie teoretycznie , gotowa majtki oddać ... Ahmedom ... :D
A Romcio Betoniarz , centymetra kwadratowego nie odda z mienia komunalnego. I tak trzymać , Panie Dwuimienny :)

Jak mnie Pan zawiedziesz , zmieniając zdanie , stracisz Pan doszczętnie mój szacunek.

Miłego wieczoru Państwu życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2015r. o 20:17
nie zmieni zdania...nie zmieni w tym względzie bo co do ''po pierwsze mieszkańców'' to zrobił to niejednokrotnie ;)

powiedz ...masz już wybranych tych na których oddasz swój ''jakże cenny głos'' w październiku?
czy tylko wybierzesz ''mniejsze zło'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2015r. o 20:32
~ napisał(a): ... Wystarczy, że przyjdzie prawdziwy kryzys ekonomiczny i demokracja w Niemczech, czy Francji się skończy. ...


A była tam kiedyś ? :D No przecież nie może się skończyć coś , co nigdy nie istniało. Eurokołchoz powstał ponieważ feudalne , średniowieczne rody , zwane arystokratycznymi , nie mogąc sobie poradzić z żydostwem , zaczęły spółkować w mezaliansach. Nic dziwnego , że umierają dzisiaj państwa narodowe , skoro arystokracja i szlachta dupy żydom daje. A obsługa betoniary mówi o prawdzie i narodowych wartościach :D

Ale miło , że wróciłeś Starszy ;) Chyba , że się mylę :)


Dopisane 28.09.2015r. o godz. 20:32:

falco napisał(a): ...

powiedz ...masz już wybranych tych na których oddasz swój ''jakże cenny głos'' w październiku?
czy tylko wybierzesz ''mniejsze zło'' ;)


Jeszcze nie Papugo :) Chwilowo jestem tak zapracowany , że nie ma czasu taczki załadować , nie mówiąc o betoniarze :D
W każdym bądź razie , " banda czworga " nie może liczyć na mój głos. Ktokolwiek przeczytał "Doktrynę szoku" , ten wie.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza