Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu?

~nie palący, niezalogowany
6 października 2015r. o 19:50
~ADA napisał(a): Do nn,Ty nie jesteś gorszy,Ty jesteś chory i to bardzo.Tobie należy współczuć.Fajury wypaliły ci mózg,do zera.
racja, popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 19:54
~ napisał(a): zapytaj gdzie mogą, bo nawet na własnym balkonie nie bo sąsiadom dym leci do okna :P
Najlepiej nigdzie, zaoszczędzone zdrowie i pieniądze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
6 października 2015r. o 22:10
Jestes lekarzem zeby okreslac moj stan zdrowia? Jesli masz czerwony tydzien to zachowaj go dla siebie, a nie wyzywasz sie na nieznajomych Ci osobach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
6 października 2015r. o 22:12
~nn napisał(a): Jestes lekarzem zeby okreslac moj stan zdrowia? Jesli masz czerwony tydzien to zachowaj go dla siebie, a nie wyzywasz sie na nieznajomych Ci osobach


do ADY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 9:55
~nn napisał(a): Jestes lekarzem zeby okreslac moj stan zdrowia? Jesli masz czerwony tydzien to zachowaj go dla siebie, a nie wyzywasz sie na nieznajomych Ci osobach
Lekarzem nie jestem,ale sam dobrze wiesz że palenie szkodzi...i też nikogo nie obrażaj,..a ja Ci tylko dobrze życzę..pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 10:01
~ napisał(a):
~nn napisał(a): Jestes lekarzem zeby okreslac moj stan zdrowia? Jesli masz czerwony tydzien to zachowaj go dla siebie, a nie wyzywasz sie na nieznajomych Ci osobach
Lekarzem nie jestem,ale sam dobrze wiesz że palenie szkodzi...i też nikogo nie obrażaj,..a ja Ci tylko dobrze życzę..pozdro.
Tak ogólnie napisałem bo coś wiem na ten temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bbb niezalogowany
11 października 2015r. o 22:35
Sama pale ale pod sklepem nie paliłam nigdy i osobiście uważam że właściciele sklepów powinni przestawić te smietniki na kiep y gdzies dalej nie przy wejściu zdecydowanie. A pale bo lubię inni pija, ćpają i wiele więcej cudów wyprawiają. Ale cóż każdego osobiste sprawy wiec po co tak negować palaczy to nasze zdrowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2015r. o 0:09
~bbb napisał(a): Sama pale ale pod sklepem nie paliłam nigdy i osobiście uważam że właściciele sklepów powinni przestawić te smietniki na kiep y gdzies dalej nie przy wejściu zdecydowanie. A pale bo lubię inni pija, ćpają i wiele więcej cudów wyprawiają. Ale cóż każdego osobiste sprawy wiec po co tak negować palaczy to nasze zdrowie
O,nie tylko,nie palących też podtruwacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego