Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Palenie przy wejściu do sklepu?

~ niezalogowany
12 października 2015r. o 21:46
~Niezadowolony napisał(a): Co do palenia pod galerią, nie mam nic przeciwko, bo mi to nie przeszkadza. Nigdy nie odczuwam tego.

A co do palenia pracowników przed sklepami:
Baaardzo często, gdy idę koło ,,Małpki" widzę, że sprzedawczyni (zazwyczaj to kobieta) stoi na zewnątrz pod drzwiami i pali.
Nawet gdy chcę coś kupić, a widzę, że ci pracownicy stoją na zewnątrz i palą te fajki, to omijam ten sklep i idę do żabki kilkanaście metrów dalej.
Po prostu odstrasza pani tym klientów. Pozdrawiam
Mnie nie odstrasza, sprzedawczynie miłe, sklep dobrze zaopatrzony, co do Żabki obecnie lipa ,a sprzedawcy tego sklepu też palą przed wejściem do sklepu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 19:49
~Anonim napisał(a): Gdzieś ci nieszczęśni palacze muszą zapalić


Niech się duszą w własnym smrodzie u siebie w domu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 20:16
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Gdzieś ci nieszczęśni palacze muszą zapalić


Niech się duszą w własnym smrodzie u siebie w domu.....


Róbcie zakupy przez internet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 22:09
Kiedyś palili wszędzie i było ok dzisiaj tylko takie fufufufuf się porobili ach brakuje tamtych czasów ,najlepiej nie palić nie pić to co robić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 22:10
~ napisał(a): Kiedyś palili wszędzie i było ok dzisiaj tylko takie fufufufuf się porobili ach brakuje tamtych czasów ,najlepiej nie palić nie pić to co robić ?


Stękać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2015r. o 22:12
"Moda" na palenie tytoniu już mija.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2015r. o 7:39
~ napisał(a): W ...głębokim poważaniu mam twoją opinię.Palę,a jeśli jest do tego miejsce wyznaczone to nie łamię zakazu. :P :>


Nie zapomnij napalić w piecu, bo zrobiło się zimno ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13472
#gftzlq nieaktywny
17 października 2015r. o 10:01
Dobrze wiedzieć, że tylu osobom to przeszkadza. Nigdy jakoś specjalnie nie paliłem przed sklepami, ale dzięki tym kilku wypowiedziom zacznę to robić. Zawsze człowiekowi cieplej się robi na sercu, gdy podniesie ciśnienie bliźniemu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza