ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4849, 8 marca 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu16 czerwca 2019r. godz. 12:05, odsłon: 7122, Kazimierz Marczewski
W Warcie Bolesławieckiej setki osób uczestniczy w rajdach rowerowych.
Bolesławiec - Informacje:  Rowerowy rajd rodzinny Rowerowy rajd rodzinny (fot. Kazimierz Marczewski)

W Warcie Bolesławieckiej w niedzielę 16 czerwca setki osób uczestniczy w rajdach rowerowych. Odbywa się rajd rodzinny i rajd na orientacje. Rowerzyści przybyli całymi rodzinami. Po rajdzie spotkają się wspólnie na pikniku na boisku w Warcie Bolesławieckiej.

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8

~~Kasztankowa Fasola   19 czerwca 2019r. o 12:21

~~Kasztankowa Fasola

Postów:

~~Srebrzystoszary Ubiorek napisał(a): A kto im może zabronić ? Tak zapytam. W Polsce są jeszcze wolne media. I nikt nikomu w czasie publicznych imprez nic nie może zabraniać. Każdy mógł przyjść na tą imprezę i ją oglądać, nagrywać i publikować. Więc skończcie tą dyskusję.


Ciekawe co byś powiedział, jeśli na publicznej imprezie ktoś by podszedł i ci w gębę dał?Przecież podczas publicznych imprez nikt nic nikomu nie może zabraniać. Od tego jest regulamin, który określa co komu wolno. Możesz oczywiście sobie nagrywać i publikować ale musisz się liczyć z konsekwencjami.
https://www.poradyodo.pl/administracja-publiczna/impreza-otwarta-jak-spelnic-obowiazek-informacyjny-wobec-uczestnikow-8620.html
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztankowa Fasola   19 czerwca 2019r. o 12:23

~~Kasztankowa Fasola

Postów:

~~Brudnozielona Sałata napisał(a):
~~Kasztankowa Fasola napisał(a):
To co zaprezentował Pan Kazimierz to jest jakaś parodia w porównaniu z relacją organizatora. Zasadnicze pytanie. Kto wam w ogóle zezwolił na publikację tego materiału i wizerunku uczestników?Fasola ,było startować w kominiarce .


Trzeba przyznać, że świetnie w niej wyglądałeś. Brawo za pomysł i realizację
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   19 czerwca 2019r. o 17:40

skorn

Postów: 12522

Teraz jakiś festyn rodzinny będzie w WB. Może o tym uda się wam napisać z wyprzedzeniem.

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Srebrzystoszary Ubiorek   19 czerwca 2019r. o 19:32

~~Srebrzystoszary Ubiorek

Postów:

skorn napisał(a): Teraz jakiś festyn rodzinny będzie w WB. Może o tym uda się wam napisać z wyprzedzeniem.


Co to WB
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kasztankowa Fasola   19 czerwca 2019r. o 21:19

~~Kasztankowa Fasola

Postów:

skorn napisał(a): Teraz jakiś festyn rodzinny będzie w WB. Może o tym uda się wam napisać z wyprzedzeniem.


No Panie to poważne sprawy są. Tak w skrócie aby się nie rozpisywać:
Na początek trzeba podanie i 3 zdjęcia złożyć o poproszenie wstępnej komisji aby pozytywnie rozpatrzyła prośbę o dostarczenie wniosku o poinformowanie internautów o festynie rodzinnym do komisji weryfikacyjnej.
Za kilka dni może się ktoś skontaktuje z wstępnej komisji weryfikacyjnej do komisji wstępnej i wyznaczy termin uzupełnienia dokumentacji aby mogła ona trafić do komisji wstępnej.
Po uzupełnieniu dokumentacji trafi ona do kolejki podań przeznaczonych do weryfikacji podań spełniających wymagania komisji wstępnej weryfikacyjnej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez wstępną komisję weryfikacyjną do komisji wstępnej, zostanie Pan powiadomiony listem poleconym o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o przesłanie przedmiotowego wniosku do wstępnej komisji weryfikacyjnej. I dalej tak w skrócie aby się nie rozpisywać z wstępnej komisji weryfikacyjnej wniosek trafi do przedwstępnej komisji wstępnej. Jeżeli dokumentacja będzie spełniała wnioski formalne trafi do zasadniczej komisji wstępnej. Później wstępna komisja zasadnicza i zasadnicza komisja wstępna. Gdy już wszystko będzie pozytywnie rozpatrzone i gotowe do wydania decyzji, dostaniesz nr konta bankowego do wpłaty za zapowiedzi w lokalnej parafii. Jeżeli żaden z parafian nie wniesie sprzeciwu wówczas pozostaje czekać aby wszystkie komisje złożyły odpowiednie podpisy i pieczęcie do 5 -tego pokolenia wstecz. I tak to w skrócie wygląda w szanownej redakcji. Proste, prawda?

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglastoczerwona Iglica   19 czerwca 2019r. o 22:43

~~Ceglastoczerwona Iglica

Postów:

Złote myśli mistrza Bernarda

Bernard napisał(a): Chcieliśmy, jeśli to ty w tej sprawie pisałeś, anonimku, to dobrze o tym wiesz, tyle, że nie chciało ci się przysłać żadnej konkretniej informacji poza plakatem. A tylko o ttle poprosiliśmy.


Chcieliśmy ale nie mogliśmy - nie chcem ale muszem
Czy to nie jest konkretna informacja? :
http://wartaboleslawiecka.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=2046&menu_id=0

Bernard napisał(a): ... Spamowanie plakatami, jak w tym przypadku, nie wystarczy...Biedacy zostali zaspamowani jednym zdjęciem plakatu na własną prośbę i system się przegrzał i padł. Dopiero w dniu rajdu po ciężkiej walce, udało się znowu komputery od spamować i na szczęście udostępnić transmisję live. A jednak chcieli.

Bernard napisał(a): ... Pan Kazimierz zrobił relację live nie z ukrycia, bo nigdy nie robi tego z ukrycia. Żeby robić to z ukrycia, musiałby przebrać się za trawnik a nie ma tego w zwyczaju.


a niezgodnie z regulaminem imprezy ma zwyczaj?

Bernard napisał(a): ...Dostrzegł go też wójt gminy, który miał coś do organizacji tej imprezy. nawet się przywitał : )
Pan Kazimierz, robiąc takie rzeczy, ma też przy identyfikator. Ale być może go ukrył : ))...Tylko pozazdrościć, wiesz Pan kto tę rączkę ściskał
Taki identyfikator i się tak marnuje.

Bernard napisał(a): Ok, mieliśmy imprezę, czytelników i generalnie wszechświat głęboko, a fakt, że odpisujemy na maile po dwóch dniach jest skandaliczny i dyskwalifikuje nas jako lokalne medium. W dodatku mamy tak, przerośnięte ego, że nie chce nam się dopominać o informacje od organizatorów gminnych imprez.

Wskutek twojego postu od wczoraj chodzimy we włosienicach.

O ile nie zapomnimy to w przyszłym roku nam przypomnij abyśmy nie wspominali o waszej imprezie, a już za żadne skarby nie robili z niej żadnej relacji. Idziemy pokutować.To brzmi całkiem sensownie i wiarygodnie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8

reklama MARPOL zaprasza
reklama Mrowka zaprasza