ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4590, 29 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony30 lipca 2019r. godz. 12:07, odsłon: 5118, Grupa FIEGE
Najmłodsze dziecko FIEGE, rodzinnej firmy z branży logistycznej, to Centrum Dystrybucyjne w Osłej koło Bolesławca.
Bolesławiec - Informacje: Drugi etap rekrutacji w FIEGE! FIEGE poszukuje pracowników. (fot. FIEGE)

Zatrudniło już pierwsze osoby, które obecnie szkolą się w Holandii i będą pełnić funkcję mentorów dla nowo przyjętych. Dla pierwszych pracowników ważne jest zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę. Proces rekrutacji osobiście nadzoruje Hubert Sadowski — Kierownik Centrum Dystrybucyjnego. Tak prowadzona rekrutacja pozwala od początku budować szczerą, otwartą komunikację, a także trwałe, serdeczne relacje w zespole. Istotny dla zatrudnianych jest także pięciodniowy tydzień pracy z wolnymi niedzielami, umożliwiający zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Poszukiwani specjaliści
- Docelowo nasz magazyn ma być obsługiwany przez 200 osób, zatem z pewnością nie utracimy charakteru niewielkiej, rodzinnej firmy, w której wszyscy lubią ze sobą pracować
– mówi Liza Julia Gargulińska, specjalistka ds. rekrutacji w Osłej. Na obecnym etapie FIEGE poszukuje osób z uprawnieniami UDT w charakterze operatorów wózków widłowych oraz pracowników magazynu ze świadectwami ukończenia kursów dla operatorów wózków widłowych.

Mile widziani są także kandydaci z dobrą znajomością języka angielskiego (minimum B1) do prac biurowych i kontaktu z klientem na stanowiska specjalistów ds. logistyki. FIEGE w tej rekrutacji daje szansę początkującym, pod warunkiem otwartości na rozwój. Cały czas zatrudniają na stanowiska liderów magazynowych, z umiejętnościami kierowania zespołem oraz zapewniania wysokiej jakości i wydajności usług magazynowych.

Bez dobrego sternika nie ma załogi, dlatego firma intensywnie poszukuje kierowników zmiany z językiem angielskim. Ich zadania to zapewnienie ciągłości funkcjonowania podległego obszaru, kierowanie zespołem, ale też co ważne dla wszystkich — wdrażanie usprawnień oraz pilotowanie rozwoju podległych pracowników.

Atuty pracodawcy Firma oferuje realne do wypracowania premie. Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Pracownicy mogą liczyć na bezpłatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport. Na Święta Bożego Narodzenia są bony dla pracowników i paczki dla dzieci. Podczas corocznych imprez integracyjnych można miło spędzić czas z koleżankami i kolegami z pracy.
Nie trzeba obawiać się ciężkiej i monotonnej pracy. Asortyment jest zmieniany sezonowo, a przy tym mocno zróżnicowany. Paczki ważą zazwyczaj maksymalnie do 5 kg. Nie jest to również praca na akord. Każdy nowy pracownik objęty jest specjalnym programem wdrożeniowym, który trwa od 2 do 4 tygodni.
FIEGE to pracodawca wyróżniony po raz kolejny tytułem „Solidny Pracodawca Roku". Firma znalazła się także w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu ”).

Kontakt do działu rekrutacji: 695 251 064, 609 091 476, www.fiege.pl, zakładka KARIERA

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Brudny Złotokap   11 września 2019r. o 9:16

~~Brudny Złotokap

Postów:

Dzieje się tam coś? Ktoś z pracujących może się wypowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Zapraszamy do Świnoujścia!
reklama Mieszkania w prestiżowej lokalizacji