ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4399, 20 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Odprawy celne
reklama Fitarena zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tekst zlecony30 lipca 2019r. godz. 12:07, odsłon: 4473, Grupa FIEGE
Najmłodsze dziecko FIEGE, rodzinnej firmy z branży logistycznej, to Centrum Dystrybucyjne w Osłej koło Bolesławca.
Bolesławiec - Informacje: Drugi etap rekrutacji w FIEGE! FIEGE poszukuje pracowników. (fot. FIEGE)

Zatrudniło już pierwsze osoby, które obecnie szkolą się w Holandii i będą pełnić funkcję mentorów dla nowo przyjętych. Dla pierwszych pracowników ważne jest zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę. Proces rekrutacji osobiście nadzoruje Hubert Sadowski — Kierownik Centrum Dystrybucyjnego. Tak prowadzona rekrutacja pozwala od początku budować szczerą, otwartą komunikację, a także trwałe, serdeczne relacje w zespole. Istotny dla zatrudnianych jest także pięciodniowy tydzień pracy z wolnymi niedzielami, umożliwiający zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Poszukiwani specjaliści
- Docelowo nasz magazyn ma być obsługiwany przez 200 osób, zatem z pewnością nie utracimy charakteru niewielkiej, rodzinnej firmy, w której wszyscy lubią ze sobą pracować
– mówi Liza Julia Gargulińska, specjalistka ds. rekrutacji w Osłej. Na obecnym etapie FIEGE poszukuje osób z uprawnieniami UDT w charakterze operatorów wózków widłowych oraz pracowników magazynu ze świadectwami ukończenia kursów dla operatorów wózków widłowych.

Mile widziani są także kandydaci z dobrą znajomością języka angielskiego (minimum B1) do prac biurowych i kontaktu z klientem na stanowiska specjalistów ds. logistyki. FIEGE w tej rekrutacji daje szansę początkującym, pod warunkiem otwartości na rozwój. Cały czas zatrudniają na stanowiska liderów magazynowych, z umiejętnościami kierowania zespołem oraz zapewniania wysokiej jakości i wydajności usług magazynowych.

Bez dobrego sternika nie ma załogi, dlatego firma intensywnie poszukuje kierowników zmiany z językiem angielskim. Ich zadania to zapewnienie ciągłości funkcjonowania podległego obszaru, kierowanie zespołem, ale też co ważne dla wszystkich — wdrażanie usprawnień oraz pilotowanie rozwoju podległych pracowników.

Atuty pracodawcy Firma oferuje realne do wypracowania premie. Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Pracownicy mogą liczyć na bezpłatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport. Na Święta Bożego Narodzenia są bony dla pracowników i paczki dla dzieci. Podczas corocznych imprez integracyjnych można miło spędzić czas z koleżankami i kolegami z pracy.
Nie trzeba obawiać się ciężkiej i monotonnej pracy. Asortyment jest zmieniany sezonowo, a przy tym mocno zróżnicowany. Paczki ważą zazwyczaj maksymalnie do 5 kg. Nie jest to również praca na akord. Każdy nowy pracownik objęty jest specjalnym programem wdrożeniowym, który trwa od 2 do 4 tygodni.
FIEGE to pracodawca wyróżniony po raz kolejny tytułem „Solidny Pracodawca Roku". Firma znalazła się także w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu ”).

Kontakt do działu rekrutacji: 695 251 064, 609 091 476, www.fiege.pl, zakładka KARIERA

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~Brudny Złotokap   11 września 2019r. o 9:16

~~Brudny Złotokap

Postów:

Dzieje się tam coś? Ktoś z pracujących może się wypowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2