ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4590, 29 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama ZSET Twoją szkołą!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


30 marca 2020r. godz. 09:00, odsłon: 4355, Bolec.Info/UM Bolesławiec
Prezydent chce obniżyć czynsz najmu lokali użytkowych.
Bolesławiec - Informacje: Obniżka dla firm wskutek epidemii? Piotr Roman był gościem w redakcji Bolec.Info (fot. Bolec.Info)

- W związku z panującą epidemią, w celu ograniczenia wpływu kryzysu gospodarczego i ekonomicznego, w tym ochronę miejsc pracy, w przygotowaniu jest projekt uchwały Rady Miasta Bolesławiec, który umożliwi prezydentowi Bolesławca obniżenie czynszu najmu lokali użytkowych które są w zasobach miasta - napisał Urząd Miasta.

Pomoc taka nie będzie wymagała składania jakichkolwiek wniosków, nie będzie pomocą publiczną, ani nie spowoduje konieczności zwiększania przychodu. Obniżenie czynszu (z propozycją od 1 kwietnia) będzie dotyczyło wszystkich lokali użytkowych będących w zasobach miasta z wyjątkiem garaży i komórek.

- Mam jednak nadzieję, że władze rządowe w najbliższym czasie, wprowadzą stosowne regulacje prawne, które umożliwią obniżki czynszu lokali użytkowych będących w zasobach gminnych bez konieczności angażowania, a tym samym zwoływania radnych na sesję - informuje prezydent Bolesławca Piotr Roman.

Przyłącz się do facebookowej grupy, w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

PanM   31 marca 2020r. o 18:22

PanM

Postów: 4695

~~Rumiana Nemezja napisał(a): Teraz będzie sprawdzian z podstaw ekonomii dla lokalnej władzy.
Dobrze obserwujmy, czy wszyscy solidarnie będziemy się mierzyć z nadchodzącymi skutkami tej epidemii w sferze domowych finansów....


Bardzo celna uwaga.

Z dotychczasowych dokonań lokalnych władz / Pana Piotra Romana / wynika jasno że Bolesławiecka przedsiębiorczość nie jest partnerem dla ratusza. Jest jedyne płatnikiem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

reklama Zapraszamy do Świnoujścia!
reklama Zapraszamy